Kullanım kılavuzu arama sonuçları Çadırlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Çadırlar markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Çadırımı ıslakken saklayabilir miyim? Doğrulanmış
Sadece çok kısa süreler için. Bir çadır ıslakken bir hafta veya daha uzun süre saklandığında küflenebilir. Bu, çadırınız ve muhtemelen sağlığınız için zararlıdır.

Bu faydalıydı (246)
Bir çadırı nasıl emprenye ederim? Doğrulanmış
Çadırı eğin, bezi temizleyin ve kurumasını bekleyin. Emprenye maddesini bir bitki püskürtücüsü veya başka bir sprey ile beze uygulayın. Boya rulosu veya fırça kullanmak da mümkündür. Bezin, emprenye maddesi ile tamamen doyurulması gerekir. Ayrıca çadırın içini de tedavi edin. Pencereleri nemli bir bezle iyice temizleyin. Emprenye maddesinin üzerinde kurumasına izin vermeyin. Çadır bezinin tamamen kurumasını bekleyin. Gerekirse tedaviyi tekrarlayın.

Bu faydalıydı (159)
Çadırımın tuvalindeki bir yırtık veya deliği kendim onarabilir miyim? Doğrulanmış
Sentetik çadır tuvalleri için özel kendinden yapışkanlı yama parçaları mevcuttur. Bu yamalardan birini deliğin veya yırtığın her iki tarafına yapıştırın. Pamuklu çadır tuvalleri veya karışık malzeme çadır tuvalleri için ütülenebilen yamalar kullanmak en iyisidir. Bu bir ütü gerektirecektir.

Bu faydalıydı (118)
Çadırımın fermuarı sorunsuz çalışmıyor, ne yapabilirim? Doğrulanmış
Bir fermuar sorunsuz çalışıyorsa, kuru bir PTFE spreyi veya silikon sprey kullanın. Gelecekteki sorunları önlemek için beze püskürtmeyin ve önleyici püskürtmeyin.

Bu faydalıydı (84)
Çadırın içinde su damlaları var, bu sızıntı olduğu anlamına mı geliyor? Doğrulanmış
Hayır, bu muhtemelen yoğunlaşmadır. Yoğuşmayı minimumda tutmak için çadırın düzgün şekilde havalandırıldığından emin olun.

Bu faydalıydı (71)
Hangi yüzeyler için en iyi hangi çadır mandalları kullanılır? Doğrulanmış
Çayır veya orman yüzeylerinde yarı dairesel veya plastik mandallar kullanabilirsiniz. Kayalık yüzeylerde kaya mandalları kullanmanız gerekir. Kil yüzeylerde yarı dairesel, plastik veya üniversal mandallar kullanabilirsiniz. Çakıl yüzeylerde yarı dairesel veya üniversal mandallara ve kumda tahta dübellere ihtiyacınız vardır.

Bu faydalıydı (69)
Emprenye ajanı çadır bezi üzerinde beyaz lekeler veya beyaz bir pus bırakıyor, bununla ilgili ne yapabilirim? Doğrulanmış
Ajan, çadır bezi üzerinde beyaz bir pus veya beyaz lekeler bırakırsa, bu, bu alanlara daha fazla emprenye maddesi uyguladığınız anlamına gelir. Bu zararlı değildir ve lekeler genellikle zamanla kaybolur. Lekeleri önlemek için daha az emprenye maddesi kullanılması tavsiye edilmez. İyi sonuçlar vermesi için kumaşın emprenye maddesi ile tam olarak doyurulması gerekir.

Bu faydalıydı (67)