Kullanım kılavuzu arama sonuçları BaByliss Banyo tartıları

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm BaByliss Banyo tartıları modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Ölçeğim üzerinde durduğumda gerçekçi olmayan derecede düşük bir ağırlık gösteriyor, bu neden? Doğrulanmış
En iyi sonuç için, tartı sert ve düz bir yüzey üzerinde durmalıdır. Tartı örneğin bir kilimin üzerinde durduğunda bu, ölçümü etkileyebilir.

Bu faydalıydı (1652)
BMI nedir? Doğrulanmış
BMI, Vücut Kitle İndeksi anlamına gelir ve kilonuzun kilogram cinsinden uzunluğunuzun metre kare cinsinden uzunluğuna bölünmesiyle hesaplanabilir. Örneğin 70 kilogram ağırlığında ve 1,75 metre boyunda olan birinin BMI'si 22,86'dır. 18,5 ile 25 arasındaki bir BMI sağlıklı kabul edilir.

Bu faydalıydı (1349)
Cihazımdaki pil oksitlenmiş, yine de güvenle kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Evet, cihaz yine de güvenle kullanılabilir. İlk olarak, oksitlenmiş pili çıkarın. Bunu yapmak için asla çıplak ellerinizi kullanmayın. Ardından sirke veya limon suyuna batırılmış pamuklu çubukla pil bölmesini temizleyin. Kurumasını bekleyin ve yeni piller takın.

Bu faydalıydı (479)
Islak ayaklı bir tartı kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Bu, ölçeğe bağlıdır. Teşhis ölçeği kullanırken, ölçümleri düzgün bir şekilde gerçekleştirmek için ayaklarınızın kuru olması gerekir.

Bu faydalıydı (236)