Kullanım kılavuzu arama sonuçları Elektrikli diş fırçaları

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Elektrikli diş fırçaları markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Dişlerimi ne sıklıkla ve ne kadar süreyle fırçalamalıyım? Doğrulanmış
Dişlerinizi günde en az 2 defa en az 2 dakika fırçalamanız tavsiye edilir. Birçok elektrikli diş fırçası, bu 2 dakikayı gösteren bir özellik ile donatılmıştır.

Bu faydalıydı (23)
Dişlerimi günde iki kez fırçalarım ama yine de ağız kokusu çekiyorum, bu neden? Doğrulanmış
Ağız kokusu sadece dişlerinizde kalan yiyecek kalıntılarından veya diş etlerinin iltihaplanmasından kaynaklanmaz. Dildeki bakteriler ve ağız kuruluğu da ağız kokusuna neden olabilir.

Bu faydalıydı (10)
Elektrikli diş fırçasıyla fırçalamak, elle fırçalamaktan daha mı iyidir? Doğrulanmış
Elektrikli diş fırçaları, plağı gidermede elle fırçalamaktan çok daha iyidir. Pek çok elektrikli diş fırçası, fırça sırasının zamanlamasına yardımcı olarak daha iyi bir sonuç elde edilmesine yardımcı olur.

Bu faydalıydı (8)
Duşta elektrikli diş fırçası kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Bu, markaya ve modele bağlıdır. Güvenliğinizi sağlamak için bunu her zaman önceden kontrol edin ve diş fırçası uygun değilse yapmayın.

Bu faydalıydı (2)
Bir çocuk hangi yaştan itibaren elektrikli diş fırçası kullanabilir? Doğrulanmış
Çocuklar, dişlerini bağımsız olarak tutup kullanabildikleri andan itibaren elektrikli diş fırçası kullanabilirler. Çocuklar için yumuşak tüylü küçük bir fırça başlığı kullanın. 5 yaşına kadar olan çocuklar için, azaltılmış miktarda florür içeren özel bir diş macunu kullanmalısınız.

Bu faydalıydı (2)