Kullanım kılavuzu Leen Bakker Verona Gardırop

Leen Bakker Verona Gardırop için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 5.9 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Leen Bakker Verona Gardırop hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Leen Bakker ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
15%
85%
60 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Leen Bakker ürünümden tahta dübel çıkarmak istiyorum ama çıkaramıyorum. Ne yapmalıyım? Doğrulanmış
En iyisi bir çift pense kullanmak ve dübeli çıkarmak için hafif baskı uygulamaktır. Çok fazla sıkmayın, aksi takdirde dübel tutuşunu kaybeder.

Bu faydalıydı (25)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Marijke de groot 01-09-2019
Verona xl'yi monte ediyoruz. Hepimizin 26040 numaralı vidası 10 adet eksik. . Şimdi dolabı bitiremiyoruz. BU ÇOK KÖTÜ. Çünkü 92 ve 86 yaşlarındaki eski ailem kapıların açılmasını tekrar beklemek zorunda. Hasarlı aldığımız 2. dolap iade edilecektir. Doğru vidaları nasıl alabiliriz? Borç veren mağazada mı? büyük Mary marijke.de.groot@chello.nl

cevapla | Bu faydalıydı (13)(Translated by Google)
rob 05-01-2020
dolap dik ama kapılar yamuk, hata nerede?

cevapla | Bu faydalıydı (11)(Translated by Google)
Mike 09-05-2020
Dolabın altını nasıl yapıştırıyorsunuz?

cevapla | Bu faydalıydı (1)(Translated by Google)
Alex 02-11-2019
Neden kılavuz dahil değil? Kornerler çok hayal kırıklığı yarattı

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Ronald wilson 12-01-2020
Dolabın tamamı yanlış değil, 285 € 'luk bir kabine için vida vb. gibi çeşitli parçaların eksik olması oldukça çirkin olduğunu düşünüyorum ama şimdi aynalı kapağı ve diğer kapıyı birleştiremiyoruz çünkü vidaların delikleri doğru değil !! Leenbakker Pazartesi günü tüm çeteyi geri alacak, onlar sadece çözecekler.

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Cordélia Thissen 08-06-2020
Etkisiz el kitabı. Net değil, netlik yok, netliğin olmaması. Vidalar aptalca dönüyor, stabilite yok. ve tekerlekler

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Henk hoefman 25-07-2020
Montaj borusunun vurmaması bir işe yaramaz. Ayrıca dolabı yatay olarak monte etmeniz gerektiğini hemen söylemekte fayda var. Özellikle kabinin küçük bir alanda olması gerekiyorsa, Winterswijk şubesi Maarten'den bir açıklama. Ortada, dolap saat 6'dan sonra

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Marjon 18-11-2020
Drama, çabuk hasar görmüş, parçalar çok fazla ve çok az, tahtalar çok sağlam değil. Umarım bir daha böyle bir dolap almam.

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Fam. van Soest 21-11-2021
Verona XL aldım. Kabin DÜZ monte edilmiş gibi görünüyor. Dar bir odada 2.50x2.00. O yüzden yapma. Sadece 2 parçada yaptı. Sonra birbirinizi deneyin. Dram dolabı. Ayrıca kalitesiz. Günlerdir meşgul. Kesinlikle çok kötü bir durum. Kimseye tavsiye etmem. Çok pişmanım.

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Bu kullanma kılavuzu tarafından yayınlanmıştır ilk olarak Leen Bakker.
Kullanım kılavuzu Leen Bakker Verona Gardırop