Mutfak terazileri için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Mutfak terazileri markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bir ons kaç gram gider? Doğrulanmış

Bir ons, yuvarlandığında tam olarak 28,3495231 gram veya 28,5 gramdır.

Bu faydalıydı (465) Devamını oku

Cihazımdaki pil oksitlenmiş, yine de güvenle kullanabilir miyim? Doğrulanmış

Evet, cihaz yine de güvenle kullanılabilir. İlk olarak, oksitlenmiş pili çıkarın. Bunu yapmak için asla çıplak ellerinizi kullanmayın. Ardından sirke veya limon suyuna batırılmış pamuklu çubukla pil bölmesini temizleyin. Kurumasını bekleyin ve yeni piller takın.

Bu faydalıydı (251) Devamını oku

Mutfak tartımı nasıl temizlerim? Doğrulanmış

Mutfak terazisi elektronik bir cihazdır ve bu nedenle bulaşık makinesinde yıkanamaz. Mutfak terazisini temizlemek için nemli bir bez ve yumuşak bir deterjan kullanın.

Bu faydalıydı (198) Devamını oku