Kullanım kılavuzu arama sonuçları Electrolux Narenciye sıkacakları

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Electrolux Narenciye sıkacakları modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Electrolux cihazımın yaşını bilmek istiyorum. Bunu nasıl yaparım? Doğrulanmış
Seri numarasını kullanarak ürününüzün yaşını belirleyebilirsiniz. Bu, cihazınızda bulunabilir. Seri numarasının ilk karakteri bir yılı (yani: 1 = 2001) ve bundan sonraki iki karakter üretim haftasını gösterir (yani: 35 = o yılın 35. haftası). Yani 13500016 seri numarası, makinenin 2001 yılının 35. haftasından olduğunu gösterir.

Bu faydalıydı (536)
Bir meyve sıkacağı ve bir narenciye sıkacağı arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Bir narenciye sıkacağı, önce yarıya indirilmesi gereken narenciyeden meyve suyunu sıkar ve posayı meyvede bırakır. Bir meyve sıkacağı, bir parça meyveyi bir elek boyunca büküp presler ve posayı toplayarak daha fazla meyve suyu elde eder.

Bu faydalıydı (9)