Kullanım kılavuzu arama sonuçları Dahle Kağıt öğütücüler

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Dahle Kağıt öğütücüler modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Kağıt öğütücüm belirli bir süre sonra neden duruyor? Doğrulanmış
Aşırı ısınmayı önlemek için kağıt öğütücüler bir süre sonra soğumaya ihtiyaç duyar. Cihazın soğumaya ihtiyaç duymadan önce çalışabileceği süre, farklı marka ve modellere göre değişiklik göstermektedir.

Bu faydalıydı (557)
Kağıt öğütücümü ne sıklıkla yağlamalıyım? Doğrulanmış
Ara sıra kullanıldığında, kağıt öğütücüyü iki ayda bir yağlamak yeterlidir. (Çok) düzenli kullanımda, makinenin parçalamada güçlük çektiğini veya kağıdın kolayca sıkıştığını fark edebilirsiniz. Bunlar makinenin yağlanması gerektiğine dair işaretlerdir.

Bu faydalıydı (183)
Dahle kağıt öğütücümü yağlamak için WD-40 kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Hayır, WD-40, kağıdın yapışmasına ve makinede sıkışmasına neden olan bir yağ türüdür. Kağıt öğütücünüzü yağlamak için yalnızca Dahle tarafından önerilen yağlayıcıları kullanın.

Bu faydalıydı (24)
Dahle kağıt öğütücümü bir güç şeridine veya uzatma kablosuna takabilir miyim? Doğrulanmış
Hayır, bir Dahle kağıt öğütücü doğrudan duvara takılmalıdır. Bir güç şeridine veya uzatma kablosuna takmak makineye zarar verebilir ve garantiyi geçersiz kılar.

Bu faydalıydı (1)