Kullanım kılavuzu arama sonuçları Kasalar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Kasalar markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Elektronik kasamın kilidi açılmıyor, ancak girdiğim kodun doğru olduğundan eminim. Ne yapabilirim? Doğrulanmış
Bu, pil voltajı çok düşük olduğunda meydana gelebilir. Bunun nedeni ucuz veya neredeyse bitmiş piller olabilir. Pilleri değiştirin ve tekrar deneyin. Bu sorunu çözmezse, üreticiye başvurmalısınız.

Bu faydalıydı (1243) Devamını oku
Kasamın şifresini kaybettim, ne yapabilirim? Doğrulanmış
Elektronik kilitli bir kasa durumunda, kasanın hala açılabileceği bir acil durum anahtarı genellikle bulunur. Acil durum anahtarı veya başka bir çözüm mevcut değilse, yardımcı olabilecek uzman şirketler vardır. Bununla birlikte, küçük bir kasa durumunda, bir uzmanın maliyeti yeni bir kasanınkinden daha yüksek olabilir. Bu durumda, son seçenek kasayı kırarak açmaktır.

Bu faydalıydı (566) Devamını oku
Kasamı korumak ne zaman iyi bir fikirdir? Doğrulanmış
Genel olarak 1000 kilogram veya daha az kasaları güvence altına almak iyi bir fikirdir. Bu, bir hırsızın kasanın tamamını çalmasını engeller. Bir sigorta şirketinin bir kasanın güvence altına alınmasını talep etmesi de mümkündür. Her zaman bir uzman tarafından güvenceye alın.

Bu faydalıydı (164) Devamını oku