Kullanım kılavuzu arama sonuçları Lego

Yapım talimatlarının mevcut olduğu tüm Lego temalarını aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız tema listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Setimde bir Lego tuğlası eksik, yedek parçasını nereden sipariş edebilirim? Doğrulanmış
Lego'nun, setinizde bir tuğla eksik olduğunda ayrı tuğlalar sipariş edebileceğiniz veya onlarla iletişim kurabileceğiniz bir servisi vardır. Daha fazla bilgi için web sitesine bakın.

Bu faydalıydı (4268)
Lego oyuncaklarımın renginin solmasını nasıl önleyebilirim? Doğrulanmış
Lego oyuncaklarının plastiğinin renginin değişmesine en büyük iki katkı, uzun süre güneş ışığına ve sigara dumanına maruz kalmasıdır. Playmobil'inizi saklarken bunları en aza indirmeye çalışın.

Bu faydalıydı (1433)
Lego tuğlalarımı temizlemenin en iyi yolu nedir? Doğrulanmış
Lego, tuğlaları bir miktar su (40 ° C'den daha sıcak olmayan) ve hafif bir deterjanla elle temizlemenizi önerir. Tuğlaları asla çamaşır makinesi veya bulaşık makinesine koymayın. Daha sonra tuğlaların kurumasını bekleyin. Elektrikli parçalar sadece kuru bezle temizlenebilir.

Bu faydalıydı (1315)
Yeni bir Lego seti yaptıktan sonra her zaman birkaç küçük parçam kalıyor. Onları kullanmayı unuttum mu? Doğrulanmış
Hayır, birçok yeni Lego seti daha küçük parçalar için yedek parçalar sağlar.

Bu faydalıydı (1071)
Lego'ya çıkartma uygulamanın en iyi yolu nedir? Doğrulanmış
Etiketleri yeniden konumlandırabilmek için, çıkartmak istediğiniz yere biraz cam temizleyici sürmek iyi bir fikirdir. Çıkartma doğru yerde olduğunda kurumasını bekleyin ve yapışacaktır.

Bu faydalıydı (952)
Lego setimin parça listesini nerede bulabilirim? Doğrulanmış
Birçok modern Lego talimatı kitapçığın sonunda bir parça listesi içerir. Birden fazla kitapçık olması durumunda liste PDF'nin ortasında bulunabilir.

Bu faydalıydı (935)
Lego ve Duplo tuğlalar birbirleriyle kombinasyon halinde kullanılabilir mi? Doğrulanmış
Evet, Lego ve Duplo tuğlaları uyumludur. Lego tuğlaları, içi boş çivilerle Duplo tuğlalara uyar. Duplo tuğlaları daha büyük Lego tuğlalarına en iyi şekilde uyar ve daha küçük Lego tuğlalarından gevşeyebilir.

Bu faydalıydı (829)
Lego hangi yaştan itibaren oynamaya uygundur? Doğrulanmış
Çoğu Lego seti, içerdikleri küçük parçalar nedeniyle 4 yaşından itibaren oynamaya uygundur. Özel Duplo teması 1,5 yaş ve üstü çocuklar için uygundur. Önerilen yaş her zaman kutuda belirtilir.

Bu faydalıydı (817)