Lego için kılavuzlar

Yapım talimatlarının mevcut olduğu tüm Lego temalarını aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız tema listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Setimde bir Lego tuğlası eksik, yedek parçasını nereden sipariş edebilirim? Doğrulanmış

Lego'nun, setinizde bir tuğla eksik olduğunda ayrı tuğlalar sipariş edebileceğiniz veya onlarla iletişim kurabileceğiniz bir servisi vardır. Daha fazla bilgi için web sitesine bakın.

Bu faydalıydı (4701) Devamını oku

Lego oyuncaklarımın renginin solmasını nasıl önleyebilirim? Doğrulanmış

Lego oyuncaklarının plastiğinin renginin değişmesine en büyük iki katkı, uzun süre güneş ışığına ve sigara dumanına maruz kalmasıdır. Playmobil'inizi saklarken bunları en aza indirmeye çalışın.

Bu faydalıydı (1805) Devamını oku

Lego tuğlalarımı temizlemenin en iyi yolu nedir? Doğrulanmış

Lego, tuğlaları bir miktar su (40 ° C'den daha sıcak olmayan) ve hafif bir deterjanla elle temizlemenizi önerir. Tuğlaları asla çamaşır makinesi veya bulaşık makinesine koymayın. Daha sonra tuğlaların kurumasını bekleyin. Elektrikli parçalar sadece kuru bezle temizlenebilir.

Bu faydalıydı (1683) Devamını oku

Yeni bir Lego seti yaptıktan sonra her zaman birkaç küçük parçam kalıyor. Onları kullanmayı unuttum mu? Doğrulanmış

Hayır, birçok yeni Lego seti daha küçük parçalar için yedek parçalar sağlar.

Bu faydalıydı (1417) Devamını oku

Lego'ya çıkartma uygulamanın en iyi yolu nedir? Doğrulanmış

Etiketleri yeniden konumlandırabilmek için, çıkartmak istediğiniz yere biraz cam temizleyici sürmek iyi bir fikirdir. Çıkartma doğru yerde olduğunda kurumasını bekleyin ve yapışacaktır.

Bu faydalıydı (1227) Devamını oku

Lego setimin parça listesini nerede bulabilirim? Doğrulanmış

Birçok modern Lego talimatı kitapçığın sonunda bir parça listesi içerir. Birden fazla kitapçık olması durumunda liste PDF'nin ortasında bulunabilir.

Bu faydalıydı (1174) Devamını oku

Lego ve Duplo tuğlalar birbirleriyle kombinasyon halinde kullanılabilir mi? Doğrulanmış

Evet, Lego ve Duplo tuğlaları uyumludur. Lego tuğlaları, içi boş çivilerle Duplo tuğlalara uyar. Duplo tuğlaları daha büyük Lego tuğlalarına en iyi şekilde uyar ve daha küçük Lego tuğlalarından gevşeyebilir.

Bu faydalıydı (1056) Devamını oku

Lego hangi yaştan itibaren oynamaya uygundur? Doğrulanmış

Çoğu Lego seti, içerdikleri küçük parçalar nedeniyle 4 yaşından itibaren oynamaya uygundur. Özel Duplo teması 1,5 yaş ve üstü çocuklar için uygundur. Önerilen yaş her zaman kutuda belirtilir.

Bu faydalıydı (991) Devamını oku

Lego setim veya bir Lego parçası hakkında daha fazla bilgiyi nerede bulabilirim? Doğrulanmış

Bir Lego seti veya parçası hakkında, örneğin geldiği yıl, bir setin kaç parçası olduğu, yedek parçalar veya belirli bir parçanın başka hangi setlerde bulunabileceği gibi bilgiler edinmek istiyorsanız BrickLink.com en iyi yerdir. BrickLink.com, Lego setleri ve parçaları hakkında neredeyse tüm ayrıntıları içeren bir web sitesidir ve Lego Grubunun bir parçasıdır.

Bu faydalıydı (88) Devamını oku