Playmobil için kılavuzlar

Yapım talimatlarının mevcut olduğu tüm Playmobil temalarını aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız tema listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Playmobil oyuncaklarımın renginin solmasını nasıl önleyebilirim? Doğrulanmış

Playmobil oyuncaklarının plastiğinin renginin solmasına en büyük iki katkı, uzun süre güneş ışığına ve sigara dumanına maruz kalma. Playmobil'inizi saklarken bunları en aza indirmeye çalışın.

Bu faydalıydı (967) Devamını oku

Playmobil parçalarımı temizlemenin en iyi yolu nedir? Doğrulanmış

Playmobil, parçaları hafif bir deterjanla mümkün olan ılık su veya nemli bir bezle elle temizlemenizi önerir. Tuğlaları asla çamaşır makinesi veya bulaşık makinesine koymayın. Daha sonra tuğlaların kurumasını bekleyin. Elektrikli parçalar sadece kuru bezle temizlenebilir.

Bu faydalıydı (738) Devamını oku

Playmobil hangi yaştan itibaren oynamaya uygundur? Doğrulanmış

Çoğu Playmobil seti, içerdikleri küçük parçalar nedeniyle 4 yaşından itibaren oynamaya uygundur. Özel 1.2.3. teması 1,5 yaş ve üstü çocuklar için uygundur. Önerilen yaş her zaman kutuda belirtilir.

Bu faydalıydı (421) Devamını oku