Kullanım kılavuzu Regal SD Dual 4022 Dondurucu

Regal SD Dual 4022 Dondurucu’ınız için bir kılavuza mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF kılavuzunu Türkçe olarak ücretsiz olarak görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu ürün şu anda 12 sık sorulan soru, 0 yorum ve 0 oy var. İstediğiniz kılavuz bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

DERİN
DONDURUCU
KULLANIM
KILAVUZU
SD Dual 4022
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 0.6 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Regal SD Dual 4022 Dondurucu hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Regal SD Dual 4022 Dondurucu’den memnun musunuz?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Regal SD Dual 4022 Dondurucu hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Regal SD Dual 4022 Dondurucu cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Regal ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Regal SD Dual 4022 Dondurucu cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Regal
Modeli SD Dual 4022
Kategori Dondurucular
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 0.6 MB

Regal Dondurucular için tüm kılavuzlar
Dondurucular ile ilgili daha fazla kılavuz

Regal SD Dual 4022 Dondurucu hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Dondurucumun daha soğuk olmasını istiyorsam, daha yüksek veya daha düşük bir ayar seçmeli miyim? Doğrulanmış

Çoğu dondurucuda daha yüksek bir ayar, makinenin daha sert soğuyacağı anlamına gelir. Daha düşük bir ayarda, makine daha az sert soğur ve dondurucudaki sıcaklık daha yüksek olur.

Bu faydalıydı (1899) Devamını oku

Dondurucumu ne sıklıkla çözmeliyim? Doğrulanmış

Dondurucunun optimum kullanımı için en iyisi her 3-6 ayda bir çözmektir. Dondurucunun iç kısmındaki buz, mevcut alanı azaltır ve enerji kullanımını artırır. Çözme işlemi çekmeceye sıcak su konularak veya derin dondurucuya kaplar sıcak su konularak hızlandırılabilir.

Bu faydalıydı (888) Devamını oku

NoFrost ne anlama geliyor? Doğrulanmış

NoFrost teknolojisine sahip dondurucular, dondurucudaki havayı kuru tutabilir ve bu da içeride daha az buz oluşmasına neden olur.

Bu faydalıydı (805) Devamını oku

Yeni bir dondurucu aldım, hemen açabilir miyim? Doğrulanmış

Hayır, dondurucunun açılabilmesi için en az 4 saat dik konumda durması gerekir. Bunun nedeni, soğutucu sıvının çökmesi gerektiğidir.

Bu faydalıydı (708) Devamını oku

Dondurucuma sıcak yiyecek veya içecek koyabilir miyim? Doğrulanmış

Tercihen hayır. Dondurucunuzdaki sıcaklık yükselecek ve bu da içinde depolanan diğer eşyaları olumsuz yönde etkileyecektir.

Bu faydalıydı (669) Devamını oku

Dondurucumun kapısının açılma yönünü değiştirebilir miyim? Doğrulanmış

Evet, neredeyse tüm ayakta dondurucular kapıyı diğer tarafa yerleştirme seçeneği sunar. Bunun nasıl yapılacağı genellikle kılavuzda bulunabilir.

Bu faydalıydı (630) Devamını oku

Dondurucumun açtıktan sonra ayarlanan sıcaklığa ulaşması ne kadar sürer? Doğrulanmış

Bu, dondurucunun boyutuna, yaşına ve modeline bağlıdır. Dondurucunun ayarlanan sıcaklığa ulaşması birkaç saat ila 24 saat sürebilir. Bozulmayan malların dondurucuya yerleştirilmesiyle süreç hızlandırılabilir.

Bu faydalıydı (622) Devamını oku

Dondurucudaki yıldızlar ne anlama geliyor? Doğrulanmış

Yıldızlar donma kapasitesini gösterir. 1 yıldız, -6ºC'ye kadar dondurma kapasitesini gösterir. Bu, dondurucuyu buz küpleri yapmak veya önceden dondurulmuş ürünleri iki haftaya kadar saklamak için uygun hale getirir. Taze yiyecekler dondurulamaz. 2 yıldız, -12ºC'ye kadar dondurma kapasitesini gösterir. Bu, dondurucuyu önceden dondurulmuş ürünleri iki aya kadar saklamak için uygun hale getirir. Taze yiyecekler dondurulamaz. 3 yıldız, -18ºC'ye kadar dondurma kapasitesini gösterir. Bu, dondurucuyu uygun hale getirir

Bu faydalıydı (612) Devamını oku

Dondurucumla duvar arasında ne kadar boşluk bırakmalıyım? Doğrulanmış

İyi bir havalandırma sağlamak için dondurucunun her iki yanında ve arkasında en az 5 cm boş alan bırakmak en iyisidir.

Bu faydalıydı (406) Devamını oku

Dondurucumun kapısı düzgün kapanmıyor, neden öyle? Doğrulanmış

En yaygın iki neden, dondurucunun düz olmaması ve kapı contasının hasar görmüş olması veya üzerinde yiyecek artıkları olmasıdır. Dondurucunun düz olduğundan emin olun ve kapı contasını kontrol edin. Gerekirse contayı değiştirin.

Bu faydalıydı (354) Devamını oku

Dondurucumun lastik contalarında küf var ne yapmalıyım? Doğrulanmış

Lastik contalar dondurucunun içinde değildir ve bu nedenle daha sıcaktır. Bu, bakterilerin büyümesini ve küflenmesini sağlar. Bunu önlemek için lastikleri düzenli olarak temizleyin.

Bu faydalıydı (211) Devamını oku

R-410A nedir? Doğrulanmış

R-410A, buzdolapları ve klimalar gibi 0 ° C'ye kadar soğuyan cihazlarda kullanılan bir soğutma maddesidir. Eski soğutucu ajanların yerini alır ve ozon tabakasına zarar vermez.

Bu faydalıydı (200) Devamını oku
Kullanım kılavuzu Regal SD Dual 4022 Dondurucu