Kullanım kılavuzu Roba 7562 Sit Up Mama sandalyesi

Roba 7562 Sit Up Mama sandalyesi’ınız için bir kılavuza mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF kılavuzunu Türkçe olarak ücretsiz olarak görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu ürün şu anda 1 sık sorulan soru, 1 yorum ve ortalama 100/100 ürün puanıyla 2 oyu var. İstediğiniz kılavuz bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 3.17 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Roba 7562 Sit Up Mama sandalyesi hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Roba 7562 Sit Up Mama sandalyesi’den memnun musunuz?
Evet Hayır
100%
0%
2 oylar

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Roba 7562 Sit Up Mama sandalyesi hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Marcel koffijberg 27-02-2023
Sandalye kırılmasını ayarlamak için basmanız gereken plastik düğmeler daha sonra artık çalışmaz ve artık sandalyeyi eğemezsiniz. değiştirmek mümkün mü Mvg m kahve dağı

cevapla | Bu faydalıydı (0) (Google tarafından çevrildi)

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Roba 7562 Sit Up Mama sandalyesi cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Roba ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Roba 7562 Sit Up Mama sandalyesi cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Roba
Modeli 7562 Sit Up
Kategori Mama sandalyeleri
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 3.17 MB

Roba Mama sandalyeleri için tüm kılavuzlar
Mama sandalyeleri ile ilgili daha fazla kılavuz

Roba 7562 Sit Up Mama sandalyesi hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Çocuğumu hangi andan itibaren mama sandalyesine oturtabilirim? Doğrulanmış

Bir çocuk bağımsız olarak oturabildiği andan itibaren mama sandalyesine oturtulabilir.

Bu faydalıydı (158) Devamını oku
Kullanım kılavuzu Roba 7562 Sit Up Mama sandalyesi

İlgili ürünler

İlgili kategoriler