Termometreler için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Termometreler markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Henüz ateşimi ölçtüm ama aslında 'sağlıklı' vücut ısısı olarak kabul edilen şey nedir? Doğrulanmış

Bu kısmen sıcaklığın alındığı vücut kısmına bağlıdır. Aşağıdakiler sağlıklı kabul edilebilir: Alın 35,8 ila 37,6 ° C, Kulak 36 ila 37,8 ° C, rektal 36,3 ila 37,8 ° C ve ağızdan 36 ila 37,4 ° C.

Bu faydalıydı (952) Devamını oku

Vücut ısısını ölçmek için vücudun hangi bölgeleri en iyisidir? Doğrulanmış

Bu, termometreye bağlıdır. Bazı termometreler vücudun belirli bölgelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Normal bir termometre ile rektal kullanım vücut ısısını ölçmenin en hızlı ve en doğru yoludur.

Bu faydalıydı (330) Devamını oku

Bir kişinin resmi olarak ateşi hangi sıcaklıktan itibaren var? Doğrulanmış

38 ° C'nin üzerindeki bir sıcaklık resmi olarak ateş olarak kabul edilir.

Bu faydalıydı (245) Devamını oku