Cep telefonları için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Cep telefonları markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

SIM kartım cep telefonuma uymuyor, neden bu? Doğrulanmış

Normal, mikro ve nano olmak üzere çeşitli SIM kart boyutları vardır. Bir adaptör kullanmak veya SIM kartı küçültmek mümkündür.

Bu faydalıydı (1348) Devamını oku

Cep telefonumu şarj ederken kullanabilir miyim? Doğrulanmış

Evet, cep telefonunuzu şarj ederken kullanabilirsiniz. Bunu yaptığınızda şarj işlemi daha yavaş ilerleyecektir.

Bu faydalıydı (1232) Devamını oku

PUK kodu nedir? Doğrulanmış

PUK, Kişisel Blokaj Kaldırma Kodu anlamına gelir ve üç kez yanlış PIN kodu girdikten sonra telefonunuzun blokajını kaldırmak için gereklidir. PUK artık mevcut değilse, sağlayıcıdan genellikle talep edilebilir.

Bu faydalıydı (641) Devamını oku

Telefonum iyi durumda, ama insanları aradığımda beni duymakta zorlanıyorum, bu neden? Doğrulanmış

Mikrofon ızgarasında kir birikmiş ve sesi kısmış olabilir. Bunu temizlemenin en iyi yolu basınçlı havadır. Şüphe duyduğunuzda, bunu bir uzmana yaptırın.

Bu faydalıydı (543) Devamını oku

Yeniden şarj etmeden önce lityum iyon pilimi boşaltmam gerekir mi? Doğrulanmış

Hayır, bu gerekli değil. Daha eski pillerde durum böyleydi. Lityum iyon piller kullanımdan sonra şarj edilebilir ve gerektiğinde şarj cihazından çıkarılabilir.

Bu faydalıydı (308) Devamını oku

Cihazımı şarj cihazına bağladığımda kötü şarj oluyor veya hiç şarj olmuyor, bu neden? Doğrulanmış

Şarj cihazının bağlı olduğu açıklıkta kir birikmiş ve düzgün temas etmesini engellemiş olabilir. Bunu temizlemenin en iyi yolu basınçlı havadır. Şüphe duyduğunuzda, bunu bir uzmana yaptırın.

Bu faydalıydı (294) Devamını oku

IMEI ne anlama geliyor? Doğrulanmış

IMEI, Uluslararası Mobil Ekipman Kimliği anlamına gelir ve tabletler ve akıllı telefonlar gibi mobil cihazları tanımlamak ve bunları hırsızlığa karşı korumak için kullanılan (genellikle) benzersiz bir numaradır.

Bu faydalıydı (272) Devamını oku

Cihazıma bir kulaklık bağladığımda düzgün çalışmıyor, ne yapabilirim? Doğrulanmış

Kulaklığın bağlı olduğu açıklıkta kir birikmiş ve uygun teması engellemesi mümkündür. Bunu temizlemenin en iyi yolu basınçlı havadır. Şüphe duyduğunuzda, bunu bir uzmana yaptırın.

Bu faydalıydı (239) Devamını oku

Dışarıdayken telefonumun pili çabuk bitiyor, bu neden? Doğrulanmış

Lityum iyon piller düşük sıcaklıklarla başa çıkamaz. Dış sıcaklıklar donmaya yakınsa, telefon kullanılmasa bile pil normalden daha hızlı biter. Telefon oda sıcaklığına döndüğünde, muhtemelen eskisine yakın bir pil yüzdesi gösterecektir.

Bu faydalıydı (225) Devamını oku

Bluetooth duvarlar ve tavanlar arasında çalışıyor mu? Doğrulanmış

Metalden yapılmadıkça, bir bluetooth sinyali duvarlarda ve tavanda çalışacaktır. Duvarın kalınlığına ve malzemesine bağlı olarak sinyalin gücü azalabilir.

Bu faydalıydı (215) Devamını oku

Mobil cihazımın ekranını temizlemek için en iyi ne kullanabilirim? Doğrulanmış

Muhtemelen özel bir deterjanla birlikte mikrofiber bir bez kullanmak en iyisidir. Kesinlikle mutfak havlusu veya diğer kağıt bezleri kullanmayın, bunlar çizik bırakacaktır!

Bu faydalıydı (205) Devamını oku

Bir lityum iyon pili uzun süre saklamanın en iyi yolu nedir? Doğrulanmış

Bir lityum iyon pili saklamanın en iyi yolu 5 ila 45 derece Celcius arasındadır. Ayrıca, depolanmadan önce pilin yaklaşık% 67 oranında dolu olduğundan emin olmak da iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (199) Devamını oku

Ekran koruyucu uygulamadan önce cihazımın ekranını temizlemem gerekir mi? Doğrulanmış

Evet, bir ekran koruyucu en iyi yağ ve tozsuz yüzeylere yapışır.

Bu faydalıydı (199) Devamını oku

Lityum iyon pilim hangi koşullarda en iyi şekilde çalışacak? Doğrulanmış

Lityum iyon piller, 5 ila 45 derece Celcius arasındaki bir sıcaklıkta en iyi şekilde çalışır. Çok soğuk veya sıcak havalarda pilin daha çabuk biteceğini fark edebilirsiniz. 5 ° C'nin altındaki veya 45 ° C'nin üzerindeki sıcaklıklarda şarj edilmesi önerilmez.

Bu faydalıydı (199) Devamını oku

VoIP ne anlama geliyor? Doğrulanmış

VoIP, IP üzerinden Ses (İnternet Protokolü) anlamına gelir ve konuşmayı internet veya diğer IP ağları üzerinden aktaran bir teknolojidir.

Bu faydalıydı (198) Devamını oku