Kullanım kılavuzu arama sonuçları Cep telefonları

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Cep telefonları markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

SIM kartım cep telefonuma uymuyor, neden bu? Doğrulanmış
Normal, mikro ve nano olmak üzere çeşitli SIM kart boyutları vardır. Bir adaptör kullanmak veya SIM kartı küçültmek mümkündür.

Bu faydalıydı (1277) Devamını oku
Cep telefonumu şarj ederken kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Evet, cep telefonunuzu şarj ederken kullanabilirsiniz. Bunu yaptığınızda şarj işlemi daha yavaş ilerleyecektir.

Bu faydalıydı (1201) Devamını oku
PUK kodu nedir? Doğrulanmış
PUK, Kişisel Blokaj Kaldırma Kodu anlamına gelir ve üç kez yanlış PIN kodu girdikten sonra telefonunuzun blokajını kaldırmak için gereklidir. PUK artık mevcut değilse, sağlayıcıdan genellikle talep edilebilir.

Bu faydalıydı (605) Devamını oku
Telefonum iyi durumda, ama insanları aradığımda beni duymakta zorlanıyorum, bu neden? Doğrulanmış
Mikrofon ızgarasında kir birikmiş ve sesi kısmış olabilir. Bunu temizlemenin en iyi yolu basınçlı havadır. Şüphe duyduğunuzda, bunu bir uzmana yaptırın.

Bu faydalıydı (511) Devamını oku
Yeniden şarj etmeden önce lityum iyon pilimi boşaltmam gerekir mi? Doğrulanmış
Hayır, bu gerekli değil. Daha eski pillerde durum böyleydi. Lityum iyon piller kullanımdan sonra şarj edilebilir ve gerektiğinde şarj cihazından çıkarılabilir.

Bu faydalıydı (280) Devamını oku
Cihazımı şarj cihazına bağladığımda kötü şarj oluyor veya hiç şarj olmuyor, bu neden? Doğrulanmış
Şarj cihazının bağlı olduğu açıklıkta kir birikmiş ve düzgün temas etmesini engellemiş olabilir. Bunu temizlemenin en iyi yolu basınçlı havadır. Şüphe duyduğunuzda, bunu bir uzmana yaptırın.

Bu faydalıydı (268) Devamını oku
IMEI ne anlama geliyor? Doğrulanmış
IMEI, Uluslararası Mobil Ekipman Kimliği anlamına gelir ve tabletler ve akıllı telefonlar gibi mobil cihazları tanımlamak ve bunları hırsızlığa karşı korumak için kullanılan (genellikle) benzersiz bir numaradır.

Bu faydalıydı (246) Devamını oku
Cihazıma bir kulaklık bağladığımda düzgün çalışmıyor, ne yapabilirim? Doğrulanmış
Kulaklığın bağlı olduğu açıklıkta kir birikmiş ve uygun teması engellemesi mümkündür. Bunu temizlemenin en iyi yolu basınçlı havadır. Şüphe duyduğunuzda, bunu bir uzmana yaptırın.

Bu faydalıydı (207) Devamını oku
Dışarıdayken telefonumun pili çabuk bitiyor, bu neden? Doğrulanmış
Lityum iyon piller düşük sıcaklıklarla başa çıkamaz. Dış sıcaklıklar donmaya yakınsa, telefon kullanılmasa bile pil normalden daha hızlı biter. Telefon oda sıcaklığına döndüğünde, muhtemelen eskisine yakın bir pil yüzdesi gösterecektir.

Bu faydalıydı (203) Devamını oku
Bluetooth duvarlar ve tavanlar arasında çalışıyor mu? Doğrulanmış
Metalden yapılmadıkça, bir bluetooth sinyali duvarlarda ve tavanda çalışacaktır. Duvarın kalınlığına ve malzemesine bağlı olarak sinyalin gücü azalabilir.

Bu faydalıydı (189) Devamını oku
Mobil cihazımın ekranını temizlemek için en iyi ne kullanabilirim? Doğrulanmış
Muhtemelen özel bir deterjanla birlikte mikrofiber bir bez kullanmak en iyisidir. Kesinlikle mutfak havlusu veya diğer kağıt bezleri kullanmayın, bunlar çizik bırakacaktır!

Bu faydalıydı (186) Devamını oku
Ekran koruyucu uygulamadan önce cihazımın ekranını temizlemem gerekir mi? Doğrulanmış
Evet, bir ekran koruyucu en iyi yağ ve tozsuz yüzeylere yapışır.

Bu faydalıydı (180) Devamını oku
Bir lityum iyon pili uzun süre saklamanın en iyi yolu nedir? Doğrulanmış
Bir lityum iyon pili saklamanın en iyi yolu 5 ila 45 derece Celcius arasındadır. Ayrıca, depolanmadan önce pilin yaklaşık% 67 oranında dolu olduğundan emin olmak da iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (179) Devamını oku
VoIP ne anlama geliyor? Doğrulanmış
VoIP, IP üzerinden Ses (İnternet Protokolü) anlamına gelir ve konuşmayı internet veya diğer IP ağları üzerinden aktaran bir teknolojidir.

Bu faydalıydı (179) Devamını oku
Lityum iyon pilim hangi koşullarda en iyi şekilde çalışacak? Doğrulanmış
Lityum iyon piller, 5 ila 45 derece Celcius arasındaki bir sıcaklıkta en iyi şekilde çalışır. Çok soğuk veya sıcak havalarda pilin daha çabuk biteceğini fark edebilirsiniz. 5 ° C'nin altındaki veya 45 ° C'nin üzerindeki sıcaklıklarda şarj edilmesi önerilmez.

Bu faydalıydı (179) Devamını oku