Kullanım kılavuzu arama sonuçları Bosch Karo kesme makineleri

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Bosch Karo kesme makineleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Seramik karolar ile porselen karolar arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Her ikisi de kilden yapılmıştır, ancak porselen karoların yoğunluğu daha yüksektir. Bu, porselen karoları daha güçlü ve daha dayanıklı hale getirir, ancak aynı zamanda kesilmesini de zorlaştırır. Seramik karolarda olduğu gibi aynı sonucu elde etmek için özel aletlere ve becerilere ihtiyacınız var.

Bu faydalıydı (1)
Karonun hangi tarafını kestiğim önemli mi? Doğrulanmış
Evet, hangi karoyu kestiğiniz önemli değil, kiremitin ön tarafı yukarı bakacak şekilde kesmek en iyisidir. Bu, en pürüzsüz bitişi sağlayacak ve ufalanma riskini en aza indirecektir.

Bu faydalıydı (0)
Fayanslarımın keserken yontulmasını nasıl önleyebilirim? Doğrulanmış
Ufalanmayı azaltmak için kesmeden önce döşemenin üst kısmına maskeleme bandı uygulayabilirsiniz.

Bu faydalıydı (0)