Kullanım kılavuzu - APC M6 Portatif şarj cihazı

APC M6 Portatif şarj cihazı için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 0.33 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak APC M6 Portatif şarj cihazı hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu APC ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Taşınabilir şarj cihazımı tamamen şarj etmem ne kadar sürer? Doğrulanmış
Bu, modele ve kapasiteye bağlıdır, ancak genel olarak taşınabilir şarj cihazlarının şarjı, bir prize bağlandığında, USB aracılığıyla bir cihaza bağlandığında olduğundan daha hızlıdır.

Bu faydalıydı (303)
Şarj olurken ışığın yanıp sönmesi normal mi? Doğrulanmış
Evet, çoğu taşınabilir şarj cihazında küçük ışık şarj olurken yanıp söner. Çoğu zaman, şarj döngüsü tamamlandığında ışık sürekli yanık kalacaktır.

Bu faydalıydı (91)
Taşınabilir şarj cihazımın şarj olurken ısınması normal mi? Doğrulanmış
Evet, taşınabilir şarj cihazları şarj olurken ısınabilir, bu tamamen normaldir.

Bu faydalıydı (61)
Taşınabilir şarj cihazımın mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmasını nasıl sağlayabilirim? Doğrulanmış
Taşınabilir bir şarj cihazı kullanırken en iyisi, tamamen bitene kadar kullanmak ve ardından tamamen şarj etmektir. Ara şarj, pilin ömrünü kısaltacaktır.

Bu faydalıydı (24)
MAh ne anlama geliyor? Doğrulanmış
mAh miliamper / saat anlamına gelir ve bir pilin gücünü gösterir. Örneğin 2000mAh'lik bir pil, saatte 2000 miliamper besleyecektir ve saatte 250mA kullanan bir radyoyu 8 saat çalıştırabilir. Daha yüksek mAh değerine sahip bir pilin çalışma süresi daha uzun olacaktır.

Bu faydalıydı (10)
Taşınabilir şarj cihazımın ne kadar gücü olmalıdır? Doğrulanmış
Taşınabilir bir şarj cihazının ne kadar gücü olması gerektiği, hangi cihazı şarj etmesi gerektiğine bağlıdır. Genel olarak bir akıllı telefon veya Mp3 çaları şarj etmek için 2200-4000mAh, 5000-8000mAh tabletler ve 10400-12000mAh dizüstü bilgisayarlar için ihtiyacınız olduğu söylenebilir.

Bu faydalıydı (8)

Loading…

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Bu kullanma kılavuzu tarafından yayınlanmıştır ilk olarak APC.