Kullanım kılavuzu arama sonuçları Ariete Fritözler

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Ariete Fritözler modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Fritözümdeki katı veya sıvı yağı ne sıklıkla değiştirmeliyim? Doğrulanmış
En iyi sonucu elde etmek için, atıştırmalıklar hazırlıyorsanız, her 8 kızartma seansında bir katı veya sıvı yağın değiştirilmesi önerilir. Patates kızartması yapıyorsanız, her 12 kızartma seansında bir yağ veya sıvı yağ değiştirilebilir.

Bu faydalıydı (922)
Fritözümün içini ovucu ile temizleyebilir miyim? Doğrulanmış
Hayır. Çoğu fritözün, bir ovucu veya aşındırıcı temizleyici kullanılarak zarar görebilecek özel bir tabakası vardır. Bir ovucu veya ıslak mendilin yalnızca yumuşak tarafını kullanın.

Bu faydalıydı (345)
Fritözümdeki 'soğuk bölge' nedir? Doğrulanmış
Soğuk bölgeli fritözlerde, yağın bir kısmı ısıtma elemanının altında bulunur. Yağın bu kısmı üst kısma göre daha soğuk kalır. Kırıntılar dibe doğru yüzecek ve bu soğuk bölgede sona erecek ve yağın daha uzun süre temiz kalmasını sağlayacaktır.

Bu faydalıydı (330)