Sharkoon Mikrofonlu kulaklık için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Sharkoon Mikrofonlu kulaklık modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bluetooth duvarlar ve tavanlar arasında çalışıyor mu? Doğrulanmış

Metalden yapılmadıkça, bir bluetooth sinyali duvarlarda ve tavanda çalışacaktır. Duvarın kalınlığına ve malzemesine bağlı olarak sinyalin gücü azalabilir.

Bu faydalıydı (106) Devamını oku

Cihazıma kulaklık bağladığımda düzgün çalışmıyor, ne yapabilirim? Doğrulanmış

Kulaklığın bağlandığı açıklıkta kir birikerek düzgün temas kurmasını engelliyor olabilir. Bunu temizlemenin en iyi yolu basınçlı havadır. Şüphe duyduğunuzda bunu bir profesyonele yaptırın.

Bu faydalıydı (3) Devamını oku

Müziğimin sesi ne zaman çok yüksek? Doğrulanmış

80 desibelin (dB) üzerindeki sesler işitme duyusuna zarar vermeye başlayabilir. 120 dB'in üzerindeki sesler işitme duyusuna anında zarar verir. Hasarın ciddiyeti, sesin ne sıklıkta ve ne kadar süreyle mevcut olduğuna bağlıdır.

Bu faydalıydı (0) Devamını oku

Gürültü Engelleme Nedir? Doğrulanmış

Gürültü Engelleme, çoğunlukla kulaklıklarda kullanılan bir tekniktir. Aktif gürültü kontrolü, ortam gürültüsünün etkisini azaltmak veya ortadan kaldırmak için kullanılır.

Bu faydalıydı (0) Devamını oku

Çocuklar için hangi gürültü seviyesine kadar güvenlidir? Doğrulanmış

Çocukların işitme duyuları yetişkinlere göre daha çabuk zarar görür. Bu nedenle çocukları asla 85dB'den yüksek gürültüye maruz bırakmamak önemlidir. Kulaklık konusunda ise çocuklara özel modeller bulunmaktadır. Hoparlörlerde veya diğer durumlarda gürültünün bu seviyeyi aşmamasına dikkat etmeniz gerekir.

Bu faydalıydı (0) Devamını oku

Kullanımdan sonra kabloyu cihazın etrafına sarabilir miyim? Doğrulanmış

Bunu yapmamak daha iyidir çünkü kabloya zarar verebilir. Yapılacak en iyi şey, kabloyu ürünün paketlendiği zamanki gibi sarmak.

Bu faydalıydı (0) Devamını oku