Kullanım kılavuzu Bosch PSB 570 RE Darbeli matkap

Bosch PSB 570 RE Darbeli matkap için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 2.95 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch PSB 570 RE Darbeli matkap hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Bosch ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
57%
43%
7 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Darbeli matkap ile döner çekiç arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Darbeli matkaplar tuğla ve harç duvarlarda delik açmak için kullanılabilir. Beton duvarlarda delik açmak için bir kırıcı deliciye ihtiyacınız vardır.

Bu faydalıydı (67)
Matkap kullanırken işitme koruması takmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet yapmalısın. Bir matkabın ürettiği gürültü miktarı marka ve modele göre değişiklik gösterse de, yüksek sese uzun süre maruz kalmak kalıcı işitme hasarına neden olabilir. Bu nedenle işitme koruması takmak iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (9)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

jesus Heredia Molina 13-06-2019
Kılavuza ihtiyacım var çünkü mandreni döndüren dişli parça hasarlı ve yedek parça sipariş edebilmek için ona ihtiyacım var, matkap doğru çalıştı, sadece o parçayı tekrar devreye almak için ihtiyacım var çünkü gidiyordu çok iyi ve ben çok mutluydum, sırf dişleri biten parça için tahtaya taç delikleri açmaya zorladığım için attığım için üzgünüm. bir kez ve tepeye sürtündü.

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Bu kullanma kılavuzu tarafından yayınlanmıştır ilk olarak Bosch.
Kullanım kılavuzu Bosch PSB 570 RE Darbeli matkap