Kullanım kılavuzu Bosch WTW85540CH Kurutma makinesi

Bosch WTW85540CH Kurutma makinesi için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 2.91 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch WTW85540CH Kurutma makinesi hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Bosch ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Aynı kapasiteye sahip olmalarına rağmen kurutucumun tamburu neden çamaşır makineminkinden daha büyük? Doğrulanmış
Çamaşırları düzgün bir şekilde kurutmak için kurutucuda hava olması gerekir. Bunun alana ihtiyacı var ve bu yüzden tamburun daha büyük olması gerekiyor.

Bu faydalıydı (2838)
Kondenser kurutucu ile havalandırmalı kurutucu arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Bir kondenser kurutucuda, yoğunlaşmış su buharı boşaltılır ve dahili bir rezervuarda toplanır. Havalandırmalı bir kurutucuda, sıcak, nemli hava bir hortum vasıtasıyla, örneğin bir pencereden dışarı atılır. Havalandırmalı bir kurutucu, bir kondenser kurutucudan daha ucuzdur

Bu faydalıydı (680)
Kurutma ve çamaşır makinemi üst üste koyabilir miyim? Doğrulanmış
Genel olarak, bir kurutucu ve çamaşır makinesini doğrudan üst üste istiflemek mümkündür. Bu yalnızca önden yüklemeli modellerde çalışır. Ancak bunun için uygun bir aksesuar kullanılması tavsiye edilir. Bu, makinelerin titremesini ve düşmesini önleyecek ve ayrıca alt makineye zarar gelmesini önleyecektir.

Bu faydalıydı (536)
Bir kurutucuyu uzatma kablosuna bağlayabilir miyim? Doğrulanmış
Kurutucu gibi büyük miktarda güç gerektiren cihazlar tüm uzatma kablolarına bağlanamaz. Kurutucunun Watt cinsinden belirtilen güç kullanımını görün ve uzatma kablosunun bunu kaldırıp kaldırmadığını kontrol edin. Daha büyük cihazları kullanmak için yapılmış daha kalın kablolara sahip uzatma kabloları vardır.

Bu faydalıydı (410)
Bir çamaşır kurutma makinesi ile ayrı bir çamaşır makinesi ve kurutucu arasındaki kullanım farkı nedir? Doğrulanmış
Bir yıkayıcı-kurutucunun en büyük avantajı, daha az yer kaplamasıdır. Bununla birlikte, ayrı bir kurutucu, bir kurutmalı çamaşır makinesinden daha fazla kurutabilir. Bir yıkayıcı kurutucu da nispeten daha fazla enerji kullanır ve daha fazla zaman gerektirir.

Bu faydalıydı (395)

Loading…

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu Bosch WTW85540CH Kurutma makinesi