Kullanım kılavuzu arama sonuçları Beurer Bebek telsizleri

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Beurer Bebek telsizleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bebek monitörümün menzili neden broşür / kılavuzda anlatılandan daha az? Doğrulanmış
Markalar, duvarlar veya birden çok katı kapsayan bir mesafe gibi engelsiz kullanıma dayalı bir aralık belirtme eğilimindedir. Menzil yetersizse, bebek monitörünü minimum engel olacak şekilde yerleştirmeye çalışın.

Bu faydalıydı (602)
Bebeğimi dinlerken nefes alışını net bir şekilde duyabiliyorum ama bebek monitörü bunu duymama izin vermiyor. Neden? Doğrulanmış
Bu, bebek monitörünün hassasiyetinden kaynaklanmaktadır. Ayarları daha hassas olacak ve daha sessiz sesleri alacak şekilde ayarlayın.

Bu faydalıydı (278)