Bebek telsizleri için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Bebek telsizleri markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bebek monitörümün menzili neden broşür / kılavuzda anlatılandan daha az? Doğrulanmış

Markalar, duvarlar veya birden çok katı kapsayan bir mesafe gibi engelsiz kullanıma dayalı bir aralık belirtme eğilimindedir. Menzil yetersizse, bebek monitörünü minimum engel olacak şekilde yerleştirmeye çalışın.

Bu faydalıydı (659) Devamını oku

Bebeğimi dinlerken nefes alışını net bir şekilde duyabiliyorum ama bebek monitörü bunu duymama izin vermiyor. Neden? Doğrulanmış

Bu, bebek monitörünün hassasiyetinden kaynaklanmaktadır. Ayarları daha hassas olacak ve daha sessiz sesleri alacak şekilde ayarlayın.

Bu faydalıydı (337) Devamını oku