Kullanım kılavuzu DigiMaster SD-210005 Oto radyosu

DigiMaster SD-210005 Oto radyosu için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 0.36 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak DigiMaster SD-210005 Oto radyosu hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu DigiMaster ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

DAB + nedir? Doğrulanmış
DAB +, FM sinyalinin halefidir ve Dijital Ses Yayını anlamına gelir. Aynı bant genişliği içinde daha fazla kanala izin veren ve kanallar arasında daha kolay geçiş yapılmasını sağlayan dijital bir sinyaldir.

Bu faydalıydı (327)
FM ve AM arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
FM ve AM, bir sinyali iletmek için kullanılan modülasyon biçimleridir. FM, Frekans Modülasyonu ve AM, Genlik Modülasyonu anlamına gelir. AM, en eski modülasyon biçimidir. En büyük fark, FM sinyalinin AM sinyalinden çok daha güçlü olmasıdır.

Bu faydalıydı (153)
Arabamın radyosunda sıkışmış bir CD var, ne yapmalıyım? Doğrulanmış
Bazı araba radyolarında sıkışmış CD'leri çıkarma özelliği vardır. Arabayı kapatın ve 10 saniye boyunca "açık" ve "çıkar" düğmelerine aynı anda basın. Bu işe yaramazsa, arabayı çalıştırın ve tekrar deneyin.

Bu faydalıydı (108)
Arabama hangi boyutta araba radyosu uyar? Doğrulanmış
İki standart araba radyosu boyutu vardır, 1-DIN ve 2-DIN. 1-DIN standart ince versiyondur ve 2-DIN bu yüksekliğin iki katıdır. 2-DIN araba radyolarında genellikle navigasyon bilgilerini görüntülemek veya film oynatmak için bir ekran için yer vardır.

Bu faydalıydı (103)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu DigiMaster SD-210005 Oto radyosu