Dikiş makineleri için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Dikiş makineleri markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Ne büyüklükte iğne kullanmalıyım? Doğrulanmış

İğnenin boyutu kumaşa bağlıdır. Daha kalın bir kumaş için daha iyi bir iğneye ihtiyacınız olacak. Ambalaj üzerinde sıkça bahsedilen iğnenin uygulanması.

Bu faydalıydı (1122) Devamını oku

Her şeyi kontrol ettim ama dikiş makinesi ipliğim sürekli kırılıyor, ne yapabilirim? Doğrulanmış

İğnenin kumaşa girdiği yerde makinenin üst ipliği kopmaya devam ederse, iğne plakası veya mekiğin çizikler ve / veya keskin kenarlar şeklinde küçük hasarları olabilir. Bu küçük hasarlar, ipliğin birkaç dikişten sonra kopmasına neden olabilir.

Bu faydalıydı (1044) Devamını oku

Bir dikiş makinesi iğnesi ne kadar dayanır? Doğrulanmış

Bu, üreticiye göre değişir, ancak genel olarak bir iğne yaklaşık 8 saat dayanır. İğnenin kırılması daha uzun sürebilir, ancak bundan önce körleşir ve kumaşa zarar verebilir.

Bu faydalıydı (530) Devamını oku

İğnem kırılmaya devam ediyor, buna ne sebep oluyor? Doğrulanmış

Bunun çeşitli nedenleri olabilir. İğne, seçilen kumaş için doğru olmayabilir, iğne çok düşük ayarlanmış olabilir, kumaş düzgün bir şekilde yönlendirilmeyebilir veya bobin kutusu yanlış yerleştirilmiş olabilir.

Bu faydalıydı (489) Devamını oku

İğneyi değiştirmek için dikiş makinemi tamamen kapatmam gerekir mi? Doğrulanmış

Ürünü açma / kapama düğmesi ile kapattıktan sonra iğneyi değiştirebilirsiniz. Ürünü temizlerken güç kaynağından ayırmalısınız.

Bu faydalıydı (376) Devamını oku