Hava yatakları için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Hava yatakları markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Hava yatağım zamanla yavaşça iniyor, ancak sızıntı yapmıyor. Neden? Doğrulanmış

Sıcaklıktaki farklılıklar, bir hava yatağının daha yumuşak kalmasının yaygın bir nedenidir. Sıcak hava genişler ve eski hava büzülür. Bir hava yatağı gündüz ılık hava ile doldurulduğunda ve gece soğuduğunda, hava yatağı daha yumuşak hissedecektir. Diğer nedenler, kusurlu bir valf veya gözenekli hale gelen eski malzemedir. İkinci durumda hava yatağının değiştirilmesi gerekir. Kusurlu bir valf durumunda üretici ile iletişime geçin.

Bu faydalıydı (151) Devamını oku

Hava yatağımdaki bir sızıntıyı bisiklet lastiği tamir setiyle onarabilir miyim? Doğrulanmış

Hava yatağındaki bir sızıntıyı bisiklet lastiği tamir takımı ile onarmak mümkündür. Ancak hava yataklarında kullanılan PVC, bisiklet lastiklerindekinden farklı olabilir ve bu da tutkalın hava yatağına iyi yapışmamasını sağlar. Uzun süreli bir onarım için, özellikle hava yatakları için yapılmış bir onarım seti almak en iyisidir.

Bu faydalıydı (45) Devamını oku

Bir hava yatağını ağzımla şişirebilir miyim? Doğrulanmış

Hava yatağını ağzınızla şişirmek tavsiye edilmez. Uzun zaman alması ve bunu yapan kişiyi sersemletmesinin dışında, bir hava yatağını ağzınızla şişirmenin büyük bir dezavantajı, havanın yanında tükürüğün hava yatağına üflenmesidir. Bu, hava yatağını zamanla etkileyebilir.

Bu faydalıydı (29) Devamını oku

Hava yatağı şeklindeki girintiler uyurken rahatsız oluyor, bu konuda ne yapabilirim? Doğrulanmış

Hava yatağı şeklindeki bu girintiler, şişirilirken şişmesini önlemek için gereklidir. Bunlar çok sağlam hissedilirse, hava yatağı çok fazla şişirilmiştir. Daha yumuşak hale getirmek için biraz hava verin.

Bu faydalıydı (27) Devamını oku

Hava yatağı üşüyor, ne yapabilirim? Doğrulanmış

Bir hava yatağı, hava ile dolu olduğu için iyi izole edilemez. Yerden gelen soğuk hava yatağının havasına girecek ve soğuk hissettirecektir. Bunu önlemek için hava yatağının altında yalıtımlı bir paspas veya hava yatağının üstünde yalıtımlı bir örtü tabakası kullanabilirsiniz.

Bu faydalıydı (22) Devamını oku