Kullanım kılavuzu König KN-WS500N Meteoroloji istasyonu

König KN-WS500N Meteoroloji istasyonu için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 3.75 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak König KN-WS500N Meteoroloji istasyonu hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu König ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
0%
100%
1 oy

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Hava durumu istasyonum yağmur yağacağını tahmin etti ama bu olmadı. Neden? Doğrulanmış
Meteoroloji istasyonundaki tahmin, hava basıncına dayanmaktadır. Genel olarak düşük basınç, kötü hava anlamına gelir ve yüksek basınç, iyi hava anlamına gelir. Hava düzeninin, hava basıncının öngördüğünden farklı gelişmesi mümkündür.

Bu faydalıydı (1241)
Bir hava istasyonu ve sensörleri için en iyi konum nedir? Doğrulanmış
Hava istasyonunun kendisi içeriye yerleştirilir ve mutfak, pencere veya elektrikli cihazlar gibi ısı kaynaklarından uzak tutulması gerekir. Ayrı bir dış sıcaklık sensörünün gölgeye ve yerden en az 1,25 m yükseğe yerleştirilmesi gerekir. Yağmur sensörünün her zaman yağmur toplayabileceği açık bir alana yerleştirilmesi gerekir. Rüzgarı etkileyen herhangi bir engelle birlikte açık bir alana bir rüzgar sensörünün de yerleştirilmesi gerekir.

Bu faydalıydı (207)
Cihazımdaki pil oksitlenmiş, yine de güvenle kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Evet, cihaz yine de güvenle kullanılabilir. İlk olarak, oksitlenmiş pili çıkarın. Bunu yapmak için asla çıplak ellerinizi kullanmayın. Ardından sirke veya limon suyuna batırılmış pamuklu çubukla pil bölmesini temizleyin. Kurumasını bekleyin ve yeni piller takın.

Bu faydalıydı (154)
Hava durumu istasyonumda yağmur göstergesi var, kar yağışını da ölçebilir mi? Doğrulanmış
Bazı yağmur ölçerler, karı eriten ve ölçülmesini sağlayan bir ısıtma elemanıyla donatılmıştır. Isıtma elemanı olmadan yağmur göstergesi tıkanır ve ölçüm yapılamaz.

Bu faydalıydı (152)
Değiştirilebilir bir pili bir cihazda uzun süre bırakabilir miyim? Doğrulanmış
Değiştirilebilir piller, cihaz kullanımda ise uzun süre bir cihazda kalabilir. Bir cihaz uzun süre saklandığında, oksidasyonu önlemek için pillerin çıkarılması tavsiye edilir.

Bu faydalıydı (152)

Loading…

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu König KN-WS500N Meteoroloji istasyonu