Kullanım kılavuzu Lego set 42615 Friends Evcil Hayvan Sahiplenme Günü

Lego set 42615 Friends Evcil Hayvan Sahiplenme Günü'ınız için yapım talimatlarına mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF oluşturma talimatlarını ücretsiz olarak görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu ürün şu anda 9 sık sorulan soru, 1 yorum ve ortalama 100/100 ürün puanıyla 2 oylara sahip. İstediğiniz yapım talimatları bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

42615
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 23.06 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Lego set 42615 Friends Evcil Hayvan Sahiplenme Günü hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Lego set 42615 Friends Evcil Hayvan Sahiplenme Günü’den memnun musunuz?
Evet Hayır
100%
0%
2 oylar

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Lego set 42615 Friends Evcil Hayvan Sahiplenme Günü hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Lego friends 10-06-2024
Lego dünyanın en büyük lego arkadaşlarıdır ve dünya yaşamak ve yaşayabilmek için çok popüler bir yer ve opera dünyası ve New York şehri yılın en büyük legosudur. Birleşik Krallık'ın tarihi, Amerika Birleşik Devletleri'nde, Çin'den ABD'ye kadar birçok eyalette, bunun birkaç yıl boyunca lego gıda ile aynı olacağından ve biraz zaman alacağından hiç şüphe yok. daha iyi bir sonuç elde etmek için nasıl yapılabileceğini bulmak

cevapla | Bu faydalıydı (0) (Google tarafından çevrildi)

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Lego set 42615 Friends Evcil Hayvan Sahiplenme Günü cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Lego ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Lego set 42615 Friends Evcil Hayvan Sahiplenme Günü cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Lego
Modeli set 42615 Friends Pet adoption day
Kategori
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 23.06 MB

Lego Friends için tüm kılavuzlar
Lego ile ilgili daha fazla kılavuz

Lego set 42615 Friends Evcil Hayvan Sahiplenme Günü hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Setimde bir Lego tuğlası eksik, yedek parçasını nereden sipariş edebilirim? Doğrulanmış

Lego'nun, setinizde bir tuğla eksik olduğunda ayrı tuğlalar sipariş edebileceğiniz veya onlarla iletişim kurabileceğiniz bir servisi vardır. Daha fazla bilgi için web sitesine bakın.

Bu faydalıydı (4697) Devamını oku

Lego oyuncaklarımın renginin solmasını nasıl önleyebilirim? Doğrulanmış

Lego oyuncaklarının plastiğinin renginin değişmesine en büyük iki katkı, uzun süre güneş ışığına ve sigara dumanına maruz kalmasıdır. Playmobil'inizi saklarken bunları en aza indirmeye çalışın.

Bu faydalıydı (1803) Devamını oku

Lego tuğlalarımı temizlemenin en iyi yolu nedir? Doğrulanmış

Lego, tuğlaları bir miktar su (40 ° C'den daha sıcak olmayan) ve hafif bir deterjanla elle temizlemenizi önerir. Tuğlaları asla çamaşır makinesi veya bulaşık makinesine koymayın. Daha sonra tuğlaların kurumasını bekleyin. Elektrikli parçalar sadece kuru bezle temizlenebilir.

Bu faydalıydı (1682) Devamını oku

Yeni bir Lego seti yaptıktan sonra her zaman birkaç küçük parçam kalıyor. Onları kullanmayı unuttum mu? Doğrulanmış

Hayır, birçok yeni Lego seti daha küçük parçalar için yedek parçalar sağlar.

Bu faydalıydı (1415) Devamını oku

Lego'ya çıkartma uygulamanın en iyi yolu nedir? Doğrulanmış

Etiketleri yeniden konumlandırabilmek için, çıkartmak istediğiniz yere biraz cam temizleyici sürmek iyi bir fikirdir. Çıkartma doğru yerde olduğunda kurumasını bekleyin ve yapışacaktır.

Bu faydalıydı (1225) Devamını oku

Lego setimin parça listesini nerede bulabilirim? Doğrulanmış

Birçok modern Lego talimatı kitapçığın sonunda bir parça listesi içerir. Birden fazla kitapçık olması durumunda liste PDF'nin ortasında bulunabilir.

Bu faydalıydı (1173) Devamını oku

Lego ve Duplo tuğlalar birbirleriyle kombinasyon halinde kullanılabilir mi? Doğrulanmış

Evet, Lego ve Duplo tuğlaları uyumludur. Lego tuğlaları, içi boş çivilerle Duplo tuğlalara uyar. Duplo tuğlaları daha büyük Lego tuğlalarına en iyi şekilde uyar ve daha küçük Lego tuğlalarından gevşeyebilir.

Bu faydalıydı (1055) Devamını oku

Lego hangi yaştan itibaren oynamaya uygundur? Doğrulanmış

Çoğu Lego seti, içerdikleri küçük parçalar nedeniyle 4 yaşından itibaren oynamaya uygundur. Özel Duplo teması 1,5 yaş ve üstü çocuklar için uygundur. Önerilen yaş her zaman kutuda belirtilir.

Bu faydalıydı (990) Devamını oku

Lego setim veya bir Lego parçası hakkında daha fazla bilgiyi nerede bulabilirim? Doğrulanmış

Bir Lego seti veya parçası hakkında, örneğin geldiği yıl, bir setin kaç parçası olduğu, yedek parçalar veya belirli bir parçanın başka hangi setlerde bulunabileceği gibi bilgiler edinmek istiyorsanız BrickLink.com en iyi yerdir. BrickLink.com, Lego setleri ve parçaları hakkında neredeyse tüm ayrıntıları içeren bir web sitesidir ve Lego Grubunun bir parçasıdır.

Bu faydalıydı (86) Devamını oku
Kullanım kılavuzu Lego set 42615 Friends Evcil Hayvan Sahiplenme Günü

İlgili ürünler

İlgili kategoriler