Kullanım kılavuzu arama sonuçları El blenderları

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm El blenderları markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bir el blenderini en iyi nasıl temizleyebilirim? Doğrulanmış
Çoğu el blenderi, bulaşık makinesine konulabilen çıkarılabilir bir parçaya sahiptir, bu kılavuzda belirtilmelidir. El ile temizlik, bıçakları ılık su dolu bir kaseye koyarak ve el blenderi açılarak yapılabilir. İsterseniz biraz deterjan ekleyin. Bıçakları asla kurutmayın, bu onların körleşmesine neden olabilir.

Bu faydalıydı (131) Devamını oku
Farklı hızları nasıl kullanırım? Doğrulanmış
En düşük hız ile başlamak ve en yüksek hıza ulaşmak en iyisidir. Bu, en iyi sonuçları ve en az sıçramayı verecektir.

Bu faydalıydı (93) Devamını oku
Kullandıktan sonra kabloyu cihazın etrafına sarabilir miyim? Doğrulanmış
Bunu yapmamak daha iyidir çünkü kabloya zarar verebilir. Yapılacak en iyi şey, kabloyu ürün paketlendiğinde olduğu gibi sarmaktır.

Bu faydalıydı (41) Devamını oku