Bosch El blenderları için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Bosch El blenderları modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bir el blenderini en iyi nasıl temizleyebilirim? Doğrulanmış

Çoğu el blenderi, bulaşık makinesine konulabilen çıkarılabilir bir parçaya sahiptir, bu kılavuzda belirtilmelidir. El ile temizlik, bıçakları ılık su dolu bir kaseye koyarak ve el blenderi açılarak yapılabilir. İsterseniz biraz deterjan ekleyin. Bıçakları asla kurutmayın, bu onların körleşmesine neden olabilir.

Bu faydalıydı (143) Devamını oku

Farklı hızları nasıl kullanırım? Doğrulanmış

En düşük hız ile başlamak ve en yüksek hıza ulaşmak en iyisidir. Bu, en iyi sonuçları ve en az sıçramayı verecektir.

Bu faydalıydı (102) Devamını oku

Kullandıktan sonra kabloyu cihazın etrafına sarabilir miyim? Doğrulanmış

Bunu yapmamak daha iyidir çünkü kabloya zarar verebilir. Yapılacak en iyi şey, kabloyu ürün paketlendiğinde olduğu gibi sarmaktır.

Bu faydalıydı (43) Devamını oku

Son Yorumlar

Kullanım kılavuzu Bosch MSM6B300 El blenderi
Kálmánné Kovács Virág 26-11-2022
Adres! Sadece BOsch ergomix 600 watt el blenderimi kullanıyorum, iki düğme görüyorum (tetiğe ek olarak) bunlardan biri - sanırım - güç düğmesi ama "T" düğmesinin işlevi nedir? Hangi parça bulaşık makinesine konulabilir? Saygılarımla, Virág Kálmánné


(Google tarafından çevrildi)
Bosch MSM6B300 El blenderi
Kullanım kılavuzu Bosch MSM14200 El blenderi
[email protected] 09-05-2022
Tencerede sıcak reçeli ezmek için plastik karıştırıcıyı da kullanabilir miyim? Altta yatan meyveleri toplamak için plastik ayakla tencerenin dibine de dokunabilir miyim?


(Google tarafından çevrildi)
Bosch MSM14200 El blenderi
Kullanım kılavuzu Bosch MSM6B150GB El blenderi
dorothy b 18-02-2022
El blenderi bir tencerede etkili bir şekilde çalışmıyor - örneğin çorba karıştırma. Yıllar boyunca pek çok el blenderım oldu ve bir sürü çorba yaptım ve şimdiye kadar işe yaramayan hiç olmadı. Bıçakta yanlış bir şey göremiyorum. Bir yaşından küçük.


(Google tarafından çevrildi)
Bosch MSM6B150GB El blenderi
Kullanım kılavuzu Bosch MSM88190 MaxoMixx El blenderi
codebeat 30-05-2021
Merhaba, güzel küçük makine. Konum başına RPM olarak dönüş hızını bulabileceğim bir yer var mı? Bilmek isterim.


(Google tarafından çevrildi)
Bosch MSM88190 MaxoMixx El blenderi
Kullanım kılavuzu Bosch MS6CB6110 ErgoMixx El blenderi
Jolande Geelhoed 16-04-2021
Süper ince karıştırıcı, 1 çok büyük ama masajla .... Doğrayıcının yuvarlak bıçağının bağlandığı dönen (beyaz) parçanın kenarı ile tekrar miksere bağladığınız siyah kapak arasına ister istemez yiyecek gelecektir. Bu engellenemez ve temizlenemez. Parça bulaşık makinesine atılmamalıdır. Şimdiye kadar, kirli siyah örtü çıkıyor... o yüzden artık kullanamıyorum. Gıda hijyeni açısından çok zayıf bir nokta. Ne yazık ki.


(Google tarafından çevrildi)
Bosch MS6CB6110 ErgoMixx El blenderi