Bosch El mikserleri için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Bosch El mikserleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Kullandıktan sonra kabloyu cihazın etrafına sarabilir miyim? Doğrulanmış

Bunu yapmamak daha iyidir çünkü kabloya zarar verebilir. Yapılacak en iyi şey, kabloyu ürün paketlendiğinde olduğu gibi sarmaktır.

Bu faydalıydı (43) Devamını oku

El mikserindeki paslanmayı nasıl önleyebilirim? Doğrulanmış

Pas oluşumunu önlemek için çırpma tellerini yıkadıktan hemen sonra kurutun. Ayrıca uzun süre suda kalmalarına izin vermeyin.

Bu faydalıydı (0) Devamını oku

El mikserim çalışırken yavaşlıyor veya duruyor, nedeni nedir? Doğrulanmış

Karıştırılması gereken maddenin çok koyu olması mümkündür. Miktarı veya kalınlığı azaltın ve tekrar deneyin. Sorun devam ederse üreticiyle iletişime geçin.

Bu faydalıydı (0) Devamını oku

Son Yorumlar

Kullanım kılavuzu Bosch MFQ4980B El mikseri
Marianne Olsson 04-05-2023
Mikser vb. için bazı tarifler istiyorum.


(Google tarafından çevrildi)
Bosch MFQ4980B El mikseri
Kullanım kılavuzu Bosch MFQ3010 El mikseri
Якушева Анастасия 20-04-2022
Bu modelin mikserinde çırpıcılar yerine oturmuyor ... Ve sürekli uçuyorlar. Karakteristik bir tıklamaya kadar eklenemezler


(Google tarafından çevrildi)
Bosch MFQ3010 El mikseri
Kullanım kılavuzu Bosch MFQ4020 El mikseri
Bengt Carneby 12-01-2022
Bosch MFQ4020 Elektrikli Çırpıcımızın güç kablosu, kablo boşaltma sırasında koptu ve kablolar görünür hale geldi. Elektrikli çırpıcı sökülebilir / onarılabilir mi ve bu durumda finansal olarak savunulabilir mi? İçtenlikle, Bengt Carneby [email protected]


(Google tarafından çevrildi)
Bosch MFQ4020 El mikseri
Kullanım kılavuzu Bosch MFQ3570 El mikseri
Paul Toutenel 05-01-2022
Kapağı kaybettim (daldırma blenderinin takılı olduğu yerde) ve bu nedenle 0'dan 5'e geçiş kullanılamaz. Bu kapağı bir yerden satın alabilir miyim? Mikser tipim Bosch 450 W: tip : CNHR 18 (E-nr ; MFQ 3570/0 FD : 8711) Yardımın için çok teşekkürler.


(Google tarafından çevrildi)
Bosch MFQ3570 El mikseri
Kullanım kılavuzu Bosch MFQ3540 El mikseri
Nabar 24-12-2021
Çözüldü.. Arka açıklıkta "karıştırma ayağı" için bir kapak var, önce onu kapatmalısınız. Ancak o zaman anahtar hareket edebilir. Belki de bu bir güvenlik mekanizmasıdır..


(Google tarafından çevrildi)
Bosch MFQ3540 El mikseri