Kullanım kılavuzu Bosch MFQ3540 El mikseri

Bosch MFQ3540 El mikseri’ınız için bir kılavuza mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF kılavuzunu Türkçe olarak ücretsiz olarak görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu ürün şu anda 3 sık sorulan soru, 3 yorum ve ortalama 0/100 ürün puanıyla 1 oyu var. İstediğiniz kılavuz bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

de Бebrauchsanleitunб
en Operatinб instructions
fr Иotice dutilisation
it Гstruфioni per luso
nl Бebruiksaanсiдфinб
da Bruбsanvisninб
no Bruksanvisninб
sv Bruksanvisninб
fi Еäуttöohдe
es Гnstrucciones de uso
pt Гnstruções de serviço
el  
tr Еullanзa taliзatτ
pl Гnstrukcдa obsłuбi
uk Гi  iï
ru   
he
ar
ЗFЛ35...
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 15.65 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch MFQ3540 El mikseri hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bosch MFQ3540 El mikseri’den memnun musunuz?
Evet Hayır
0%
100%
1 oy

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Bosch MFQ3540 El mikseri hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Mieczysława 06-03-2021
Düğmeyi "kapalı" konumdan sağa hareket ettirememe, karıştırıcının bir dezavantajı mı yoksa nasıl yapılacağı konusundaki bilgisizliğim mi?

cevapla | Bu faydalıydı (2) Devamını oku (Google tarafından çevrildi)
Nabar 24-12-2021
Tam olarak aynı problemim var. Anahtar sadece sola hareket edebilir. Ve bu yüzden farklı hız ayarlarını kullanamıyorum. Sorunu çözmeyi başardınız mı?

Bu faydalıydı (1) (Google tarafından çevrildi)
Nabar 24-12-2021
Çözüldü.. Arka açıklıkta "karıştırma ayağı" için bir kapak var, önce onu kapatmalısınız. Ancak o zaman anahtar hareket edebilir. Belki de bu bir güvenlik mekanizmasıdır..

Bu faydalıydı (1) (Google tarafından çevrildi)

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Bosch MFQ3540 El mikseri cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Bosch ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Bosch MFQ3540 El mikseri cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Bosch
Modeli MFQ3540
Kategori El mikserleri
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 15.65 MB

Bosch El mikserleri için tüm kılavuzlar
El mikserleri ile ilgili daha fazla kılavuz

Bosch MFQ3540 El mikseri hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Kullandıktan sonra kabloyu cihazın etrafına sarabilir miyim? Doğrulanmış

Bunu yapmamak daha iyidir çünkü kabloya zarar verebilir. Yapılacak en iyi şey, kabloyu ürün paketlendiğinde olduğu gibi sarmaktır.

Bu faydalıydı (43) Devamını oku

El mikserindeki paslanmayı nasıl önleyebilirim? Doğrulanmış

Pas oluşumunu önlemek için çırpma tellerini yıkadıktan hemen sonra kurutun. Ayrıca uzun süre suda kalmalarına izin vermeyin.

Bu faydalıydı (0) Devamını oku

El mikserim çalışırken yavaşlıyor veya duruyor, nedeni nedir? Doğrulanmış

Karıştırılması gereken maddenin çok koyu olması mümkündür. Miktarı veya kalınlığı azaltın ve tekrar deneyin. Sorun devam ederse üreticiyle iletişime geçin.

Bu faydalıydı (0) Devamını oku
Kullanım kılavuzu Bosch MFQ3540 El mikseri

İlgili ürünler

İlgili kategoriler