Kullanım kılavuzu Bosch MFQ3540 El mikseri

Bosch MFQ3540 El mikseri için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 15.65 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch MFQ3540 El mikseri hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Bosch ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
0%
100%
1 oy

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Kullandıktan sonra kabloyu cihazın etrafına sarabilir miyim? Doğrulanmış
Bunu yapmamak daha iyidir çünkü kabloya zarar verebilir. Yapılacak en iyi şey, kabloyu ürün paketlendiğinde olduğu gibi sarmaktır.

Bu faydalıydı (30)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Mieczysława 06-03-2021
Düğmeyi "kapalı" konumdan sağa hareket ettirememe, karıştırıcının bir dezavantajı mı yoksa nasıl yapılacağı konusundaki bilgisizliğim mi?

cevapla | Bu faydalıydı (2)(Translated by Google)
Nabar 24-12-2021
Çözüldü.. Arka açıklıkta "karıştırma ayağı" için bir kapak var, önce onu kapatmalısınız. Ancak o zaman anahtar hareket edebilir. Belki de bu bir güvenlik mekanizmasıdır..

Bu faydalıydı (1)(Translated by Google)
Nabar 24-12-2021
Tam olarak aynı problemim var. Anahtar sadece sola hareket edebilir. Ve bu yüzden farklı hız ayarlarını kullanamıyorum. Sorunu çözmeyi başardınız mı?

Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Kullanım kılavuzu Bosch MFQ3540 El mikseri