Kullanım kılavuzu Philips 8FF3CDW Dijital fotoğraf çerçevesi

Philips 8FF3CDW Dijital fotoğraf çerçevesi için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 0.99 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Philips 8FF3CDW Dijital fotoğraf çerçevesi hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Philips ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Megapiksel nedir? Doğrulanmış
Bir megapiksel (MP) bir milyon piksele eşittir. Megapikseller, diğer şeylerin yanı sıra, dijital kamera ve video kameraların çözünürlüğünü belirtmek için kullanılır. Örneğin, 1280x960 piksellik görüntüler üreten bir kameranın çözünürlüğü yaklaşık 1,3MP'dir. Bir görüntünün kalitesini etkileyen birçok faktör olmasına rağmen, genel olarak daha fazla megapikselin daha iyi bir görüntü ile sonuçlandığı söylenebilir.

Bu faydalıydı (83)
SD ne anlama geliyor? Doğrulanmış
SD, Secure Digital anlamına gelir. SD kartlar, birçok dijital kamera için standart depolama ortamıdır.

Bu faydalıydı (13)
Aynı fotoğrafı uzun süre görüntülediğimde ekrana zarar verebilir miyim? Doğrulanmış
Hayır, bu zarar vermez. Philips, LCD ekranın aynı fotoğrafı 1000 saat sorunsuz gösterebileceğini belirtiyor.

Bu faydalıydı (1)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu Philips 8FF3CDW Dijital fotoğraf çerçevesi