Kullanım kılavuzu Regal ST 37022 Donduruculu buzdolabı

Regal ST 37022 Donduruculu buzdolabı’ınız için bir kılavuza mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF kılavuzunu Türkçe olarak ücretsiz olarak görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu ürün şu anda 16 sık sorulan soru, 0 yorum ve 0 oy var. İstediğiniz kılavuz bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

BUZDOLABI
KULLANIM
KILAVUZU
ST 37022 MOR
ST 37022 YEŞİL
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 1.9 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Regal ST 37022 Donduruculu buzdolabı hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Regal ST 37022 Donduruculu buzdolabı’den memnun musunuz?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Regal ST 37022 Donduruculu buzdolabı hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Regal ST 37022 Donduruculu buzdolabı cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Regal ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Regal ST 37022 Donduruculu buzdolabı cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Regal
Modeli ST 37022
Kategori Donduruculu buzdolapları
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 1.9 MB

Regal Donduruculu buzdolapları için tüm kılavuzlar
Donduruculu buzdolapları ile ilgili daha fazla kılavuz

Regal ST 37022 Donduruculu buzdolabı hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Buzdolabımın daha soğuk olmasını istiyorsam, daha yüksek veya daha düşük bir ayar seçmeli miyim? Doğrulanmış

Çoğu buzdolabı dondurucuda daha yüksek bir ayar, makinenin daha fazla soğuması anlamına gelir. Daha düşük bir ayarda, makine daha az sert soğur ve buzdolabı-dondurucudaki sıcaklık daha yüksek olur.

Bu faydalıydı (7222) Devamını oku

Buzdolabımın kapısının açılma yönünü değiştirebilir miyim? Doğrulanmış

Evet, neredeyse tüm ayakta duran buzdolabı-dondurucular, kapıyı diğer tarafa yerleştirme seçeneği sunar. Bunun nasıl yapılacağı genellikle kılavuzda bulunabilir.

Bu faydalıydı (3968) Devamını oku

Bir buzdolabı için en iyi sıcaklık ayarı nedir? Doğrulanmış

Sağlık açısından bakıldığında 3 ℃ ile 4 ℃ arasındaki sıcaklıklar en iyisidir. Bu sıcaklıklarda bakteri ve küf oluşumu sınırlıdır.

Bu faydalıydı (3182) Devamını oku

Buzdolabı dondurucumdaki tahliye deliği kirli / tıkalı, nasıl temizlerim? Doğrulanmış

Bunu yapmak için özel temizleme cihazları vardır, ancak tıkanıklığı veya kiri pamuklu çubukla çıkarmak da mümkündür. Boşaltma deliğini temiz tutmak ve kokuları önlemek için, gidere yılda 4 kez bir damla klorlu ağartıcı koymanız önerilir.

Bu faydalıydı (2915) Devamını oku

Dondurucumu ne sıklıkla çözmeliyim? Doğrulanmış

Dondurucunun optimum kullanımı için en iyisi her 3-6 ayda bir çözmektir. Dondurucunun iç kısmındaki buz, mevcut alanı azaltır ve enerji kullanımını artırır. Çözme işlemi çekmeceye sıcak su konularak veya derin dondurucuya kaplar sıcak su konularak hızlandırılabilir.

Bu faydalıydı (2383) Devamını oku

Dondurucumdan fokurdama sesi geliyor, bu normal mi? Doğrulanmış

Modern buzdolabı-dondurucular, çevre dostu bir soğutma maddesinden yararlanmaktadır. Soğutma işlemi sırasında bu madde bir gaza dönüşür ve bu da bir fokurdama ve / veya tıslama sesine neden olabilir. Bu tamamen normaldir.

Bu faydalıydı (2142) Devamını oku

Yeni bir buzdolabı-dondurucu aldım, hemen açabilir miyim? Doğrulanmış

Hayır, buzdolabının açılabilmesi için en az 4 saat dik konumda durması gerekir. Bunun nedeni, soğutucu sıvının çökmesi gerektiğidir.

Bu faydalıydı (1414) Devamını oku

Dondurucumun arka duvarında su veya buz damlalarının oluşması normal mi? Doğrulanmış

Evet, bu tamamen normal bir olay. Buzdolabına sıcak hava veya ürünlerle giren nem, arka duvar olan en soğuk kısma yerleşecektir. Arka duvar donma noktasının altındaki sıcaklıklara ulaşabileceğinden, damlalar zaman zaman donacaktır. Buzdolabı-dondurucu boştayken damlalar çözülür ve buzdolabı-dondurucunun giderine akar.

Bu faydalıydı (1105) Devamını oku

Buzdolabımın kapısı düzgün kapanmıyor, niye öyle? Doğrulanmış

En yaygın iki neden, buzdolabı-dondurucunun düz olmaması ve kapı contasının hasar görmüş olması veya üzerinde yiyecek artıkları olmasıdır. Dondurucunun düz olduğundan emin olun ve kapı contasını kontrol edin. Gerekirse contayı değiştirin.

Bu faydalıydı (965) Devamını oku

Buzdolabı-dondurucum ile duvar arasında ne kadar boşluk bırakmalıyım? Doğrulanmış

İyi bir havalandırma sağlamak için, her iki tarafta ve buzdolabı-dondurucunun arkasında en az 5 cm boş alan bırakmak en iyisidir.

Bu faydalıydı (903) Devamını oku

Dondurucudaki yıldızlar ne anlama geliyor? Doğrulanmış

Yıldızlar donma kapasitesini gösterir. 1 yıldız, -6ºC'ye kadar dondurma kapasitesini gösterir. Bu, dondurucuyu buz küpleri yapmak veya önceden dondurulmuş ürünleri iki haftaya kadar saklamak için uygun hale getirir. Taze yiyecekler dondurulamaz. 2 yıldız, -12ºC'ye kadar dondurma kapasitesini gösterir. Bu, dondurucuyu önceden dondurulmuş ürünleri iki aya kadar saklamak için uygun hale getirir. Taze yiyecekler dondurulamaz. 3 yıldız, -18ºC'ye kadar dondurma kapasitesini gösterir. Bu, dondurucuyu uygun hale getirir

Bu faydalıydı (687) Devamını oku

Buzdolabımın açtıktan sonra ayarlanan sıcaklığa ulaşması ne kadar sürer? Doğrulanmış

Bu, buzdolabının boyutuna, yaşına ve modeline bağlıdır. Buzdolabının ayarlanan sıcaklığa ulaşması birkaç saat ila 24 saat sürebilir. Bozulmayan malların buzdolabına konulmasıyla süreç hızlandırılabilir. Buzdolabındaki sıcaklık, içerideki hava hissedilerek doğru ölçülemez. Buzdolabının ayarlanan sıcaklığa ulaşıp ulaşmadığını anlamanın en iyi yolu, içinde termometre bulunan buzdolabına bir bardak su koymaktır.

Bu faydalıydı (600) Devamını oku

Buzdolabımda yoğuşma var, niye öyle? Doğrulanmış

Bunun birkaç nedeni olabilir. Kapı contası arızalı olabilir ve dış havanın buzdolabına girmesine izin verebilir. Buzdolabının düz olmaması da kapının düzgün kapanmasını engelliyor olabilir. Diğer bir neden, kapı sık sık açılırken buzdolabının içi ve dışı arasındaki sıcaklık arasındaki büyük farktır.

Bu faydalıydı (496) Devamını oku

Dondurucumun lastik contalarında küf var ne yapmalıyım? Doğrulanmış

Lastik contalar aslında buzdolabı-dondurucunun içinde değildir ve bu nedenle daha sıcaktır. Bu, bakterilerin büyümesini ve küflenmesini sağlar. Bunu önlemek için lastikleri düzenli olarak temizleyin.

Bu faydalıydı (449) Devamını oku

Buzdolabıma sıcak yiyecek veya içecek koyabilir miyim? Doğrulanmış

Tercihen hayır. Buzdolabınızın içindeki sıcaklık yükselecek ve bu da içinde depolanan diğer eşyaları olumsuz yönde etkileyecektir.

Bu faydalıydı (448) Devamını oku

R-410A nedir? Doğrulanmış

R-410A, buzdolapları ve klimalar gibi 0 ° C'ye kadar soğuyan cihazlarda kullanılan bir soğutma maddesidir. Eski soğutucu ajanların yerini alır ve ozon tabakasına zarar vermez.

Bu faydalıydı (447) Devamını oku
Kullanım kılavuzu Regal ST 37022 Donduruculu buzdolabı