Kullanım kılavuzu Advent ADE-AD2 Klavye

Advent ADE-AD2 Klavye için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 25.85 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Advent ADE-AD2 Klavye hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Advent ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
0%
100%
1 oy

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Klavyedeki harfler alıştığım yerlerde değil, niye öyle? Doğrulanmış
Çoğu klavye, klavyedeki ilk altı harfi temsil eden bir QWERTY düzeni kullanır. Bununla birlikte, belirli bir dilin özel gereksinimlerini karşılayan farklı klavye düzenleri vardır. Klavye tuşlarının değiştirilmiş olması da mümkündür. Özellikle eski klavyelerde bunu yapmak kolaydır.

Bu faydalıydı (938)
Klavyemi temizlemenin en iyi yolu nedir Doğrulanmış
Asla tuşların kenarları arasına herhangi bir nesne sokmayın çünkü bu esas olarak kiri içeri itecek ve klavyeye zarar verecektir. Klavyeyi baş aşağı tutarken klavyeyi basınçlı havayla temizlemek en iyisidir. Tuşların üst kısmı hafif nemli bir bezle temizlenebilir.

Bu faydalıydı (104)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Manu. 14-03-2021
Bir kayıt cihazı bilgisayarım var ve K-Citymarket'ten Trust Wireless Bluetooth klavye 23753 kablosuz klavye satın aldım. Bilgisayara bağlanamıyorum, usb alım bloğu olmalı mı?

cevapla | Bu faydalıydı (2)(Translated by Google)
nanna 15-07-2022
hortum a nerede?

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Kullanım kılavuzu Advent ADE-AD2 Klavye