Kullanım kılavuzu Advent ADE-KBW100 Klavye

Advent ADE-KBW100 Klavye için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 29.97 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Advent ADE-KBW100 Klavye hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Advent ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Klavyedeki harfler alıştığım yerlerde değil, niye öyle? Doğrulanmış
Çoğu klavye, klavyedeki ilk altı harfi temsil eden bir QWERTY düzeni kullanır. Bununla birlikte, belirli bir dilin özel gereksinimlerini karşılayan farklı klavye düzenleri vardır. Klavye tuşlarının değiştirilmiş olması da mümkündür. Özellikle eski klavyelerde bunu yapmak kolaydır.

Bu faydalıydı (938)
Klavyemi temizlemenin en iyi yolu nedir Doğrulanmış
Asla tuşların kenarları arasına herhangi bir nesne sokmayın çünkü bu esas olarak kiri içeri itecek ve klavyeye zarar verecektir. Klavyeyi baş aşağı tutarken klavyeyi basınçlı havayla temizlemek en iyisidir. Tuşların üst kısmı hafif nemli bir bezle temizlenebilir.

Bu faydalıydı (104)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu Advent ADE-KBW100 Klavye