Kullanım kılavuzu AEG K 55 Yuvarlak testere

AEG K 55 Yuvarlak testere’ınız için bir kılavuza mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF kılavuzunu Türkçe olarak ücretsiz olarak görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu ürün şu anda 3 sık sorulan soru, 0 yorum ve ortalama 100/100 ürün puanıyla 1 oyu var. İstediğiniz kılavuz bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

K 55, KS 55 S, KS 66 S, HK 75 A
w w w. a e g - p t . c o m
Instructions for use
Gebrauchsanleitung
Instruction d’utilisation
Istruzioni d’uso
Instrucciones de uso
Instruções de serviço
Gebruiksaanwijzing
Brugsanvisning
Bruksanvisning
Käyttöohje
Ïäçãßåò ÷ñÞóåùò
Kullanım kılavuzu
Návod k používání
Návod na používanie
Instrukcja obsługi
Kezelési útmutató
Navodilo za uporabo
Upute o upotrebi
Lietošanas pamācība
Naudojimo instrukcija
Kasutamisjuhend
Èíñòðóêöèÿ ïî èñïîëüçîâàíèþ
Óïúòâàíå çà åêñïëîàòàöèÿ
使用指南
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 2.31 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak AEG K 55 Yuvarlak testere hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
AEG K 55 Yuvarlak testere’den memnun musunuz?
Evet Hayır
100%
0%
1 oy

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada AEG K 55 Yuvarlak testere hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

AEG K 55 Yuvarlak testere cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız AEG ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. AEG K 55 Yuvarlak testere cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka AEG
Modeli K 55
Kategori Yuvarlak testereler
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 2.31 MB

AEG Yuvarlak testereler için tüm kılavuzlar
Yuvarlak testereler ile ilgili daha fazla kılavuz

AEG K 55 Yuvarlak testere hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Testerenin, gördüğüm malzemenin altında kaç milimetre çıkıntı yapması gerekir? Doğrulanmış

Bunu 3 mm veya daha fazla tutmak en iyisidir. Daha az olduğunda, malzemenin parçalanma veya çirkin bir sonuca yol açma şansı vardır.

Bu faydalıydı (95) Devamını oku

Daire testere kullanırken işitme koruması takmam gerekir mi? Doğrulanmış

Evet yapmalısın. Daire testerenin ürettiği gürültü miktarı marka ve modele göre değişiklik gösterse de, yüksek sese uzun süre maruz kalmak kalıcı işitme hasarına neden olabilir. Bu nedenle işitme koruması takmak iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (43) Devamını oku

Elektrikli aletleri bir kulübede veya garajda saklayabilir miyim? Doğrulanmış

Genel olarak, elektrikli aletleri bazen orada donsa bile bir kulübede veya garajda saklayabilirsiniz. Ancak elektrikli aletin kullanım ömrü açısından büyük sıcaklık dalgalanmalarının olmadığı kuru bir yerde saklanması daha iyidir. Bir kulübede veya garajda sıcaklık farklılıkları yoğuşmanın oluşmasına neden olabilir ve bu da paslanmaya neden olabilir. Ayrıca pille çalışan aletler daha kısa ömürlü olur ve çok düşük sıcaklıklarda da şarj olmaz. Elektrikli aletinizin nasıl saklanması gerektiğinden emin olmak için her zaman kullanım kılavuzunu baştan sona okuyun.

Bu faydalıydı (13) Devamını oku
Kullanım kılavuzu AEG K 55 Yuvarlak testere

İlgili ürünler

İlgili kategoriler