Kullanım kılavuzu Altus ALK 9030 Klima

Altus ALK 9030 Klima’ınız için bir kılavuza mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF kılavuzunu Türkçe olarak ücretsiz olarak görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu ürün şu anda 7 sık sorulan soru, 0 yorum ve 0 oy var. İstediğiniz kılavuz bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

ALK 9030 A++
ALK 1230 A++
5401490990 Rev.:aDoküman Numarası:
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 1.98 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Altus ALK 9030 Klima hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Altus ALK 9030 Klima’den memnun musunuz?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Altus ALK 9030 Klima hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Altus ALK 9030 Klima cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Altus ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Altus ALK 9030 Klima cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Altus
Modeli ALK 9030
Kategori Klimalar
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 1.98 MB

Altus Klimalar için tüm kılavuzlar
Klimalar ile ilgili daha fazla kılavuz

Altus ALK 9030 Klima hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Klimamdaki filtreleri ne sıklıkla temizlemeli veya değiştirmeliyim? Doğrulanmış

Klimanızın filtrelerini yılda 4 kez kontrol etmeniz önerilir. Kirli filtreler, hangi tip olduklarına göre elektrikli süpürge ile temizlenebilir veya yıkanabilir. Bakım sırasında bir profesyonel, filtreleri değiştirme zamanının gelip gelmediğine karar vermelidir.

Bu faydalıydı (2690) Devamını oku

BTU ne anlama geliyor? Doğrulanmış

BTU, İngiliz Termal Birimi'nin kısaltmasıdır. Bu, soğutma kapasitesini gösteren birimdir.

Bu faydalıydı (959) Devamını oku

Her klima aynı zamanda nem alma işlevi görür mü? Doğrulanmış

Bir klimanın ürettiği soğuk hava genellikle nispeten düşük neme sahiptir. Bununla birlikte, etki gerçek bir nem giderici kullanıldığında olduğundan daha azdır. Bazı klimaların havanın nemini almak için özel bir özelliği vardır.

Bu faydalıydı (713) Devamını oku

R-410A nedir? Doğrulanmış

R-410A, buzdolapları ve klimalar gibi 0 ° C'ye kadar soğuyan cihazlarda kullanılan bir soğutma maddesidir. Eski soğutucu ajanların yerini alır ve ozon tabakasına zarar vermez.

Bu faydalıydı (492) Devamını oku

Split tip bir klimanın iç ünitesini monte etmek için en iyi yer neresidir? Doğrulanmış

Bu, alana bağlıdır, ancak genel olarak aşağıdaki kurallara uyulabilir. Hava akışını engelleyen hiçbir şeyin olmadığından emin olun. Konumun bakım için erişilebilir olduğundan emin olun. Üniteyi yerden en az 2 metre yükseğe monte edin.

Bu faydalıydı (354) Devamını oku

Mobil klimamı gözden kaybolması için bir dolaba yerleştirebilir miyim? Doğrulanmış

Kesinlikle değil. Mobil bir klimanın hava akışına ve hava girişine izin vermek için alana ihtiyacı vardır. Küçük bir alanda cihaz aşırı ısınabilir.

Bu faydalıydı (351) Devamını oku

Bir klimanın hava kalitesi üzerinde olumsuz bir etkisi var mı? Doğrulanmış

Klimanın bakımı düzgün yapıldıysa, hava kalitesi üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır. Örneğin bir filtre uzun süredir değiştirilmediyse veya başka bir bakım yapılmadıysa, bir klima kirli hava üretebilir.

Bu faydalıydı (350) Devamını oku
Kullanım kılavuzu Altus ALK 9030 Klima

İlgili ürünler

İlgili kategoriler