Kullanım kılavuzu Bosch WTW85561TR Kurutma makinesi

Bosch WTW85561TR Kurutma makinesi’ınız için bir kılavuza mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF kılavuzunu Türkçe olarak ücretsiz olarak görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu ürün şu anda 5 sık sorulan soru, 0 yorum ve 0 oy var. İstediğiniz kılavuz bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

No preview available, please use the link
below to download the manual.
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 0 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch WTW85561TR Kurutma makinesi hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bosch WTW85561TR Kurutma makinesi’den memnun musunuz?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Bosch WTW85561TR Kurutma makinesi hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Bosch WTW85561TR Kurutma makinesi cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Bosch ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Bosch WTW85561TR Kurutma makinesi cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Bosch
Modeli WTW85561TR
Kategori Kurutma makineleri
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 0 MB

Bosch Kurutma makineleri için tüm kılavuzlar
Kurutma makineleri ile ilgili daha fazla kılavuz

Bosch WTW85561TR Kurutma makinesi hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Aynı kapasiteye sahip olmalarına rağmen kurutucumun tamburu neden çamaşır makineminkinden daha büyük? Doğrulanmış

Çamaşırları düzgün bir şekilde kurutmak için kurutucuda hava olması gerekir. Bunun alana ihtiyacı var ve bu yüzden tamburun daha büyük olması gerekiyor.

Bu faydalıydı (3007) Devamını oku

Kondenser kurutucu ile havalandırmalı kurutucu arasındaki fark nedir? Doğrulanmış

Bir kondenser kurutucuda, yoğunlaşmış su buharı boşaltılır ve dahili bir rezervuarda toplanır. Havalandırmalı bir kurutucuda, sıcak, nemli hava bir hortum vasıtasıyla, örneğin bir pencereden dışarı atılır. Havalandırmalı bir kurutucu, bir kondenser kurutucudan daha ucuzdur

Bu faydalıydı (873) Devamını oku

Kurutma ve çamaşır makinemi üst üste koyabilir miyim? Doğrulanmış

Genel olarak, bir kurutucu ve çamaşır makinesini doğrudan üst üste istiflemek mümkündür. Bu yalnızca önden yüklemeli modellerde çalışır. Ancak bunun için uygun bir aksesuar kullanılması tavsiye edilir. Bu, makinelerin titremesini ve düşmesini önleyecek ve ayrıca alt makineye zarar gelmesini önleyecektir.

Bu faydalıydı (701) Devamını oku

Bir kurutucuyu uzatma kablosuna bağlayabilir miyim? Doğrulanmış

Kurutucu gibi büyük miktarda güç gerektiren cihazlar tüm uzatma kablolarına bağlanamaz. Kurutucunun Watt cinsinden belirtilen güç kullanımını görün ve uzatma kablosunun bunu kaldırıp kaldırmadığını kontrol edin. Daha büyük cihazları kullanmak için yapılmış daha kalın kablolara sahip uzatma kabloları vardır.

Bu faydalıydı (545) Devamını oku

Bir çamaşır kurutma makinesi ile ayrı bir çamaşır makinesi ve kurutucu arasındaki kullanım farkı nedir? Doğrulanmış

Bir yıkayıcı-kurutucunun en büyük avantajı, daha az yer kaplamasıdır. Bununla birlikte, ayrı bir kurutucu, bir kurutmalı çamaşır makinesinden daha fazla kurutabilir. Bir yıkayıcı kurutucu da nispeten daha fazla enerji kullanır ve daha fazla zaman gerektirir.

Bu faydalıydı (536) Devamını oku

İlgili ürünler

İlgili kategoriler