Kullanım kılavuzu arama sonuçları DKNY Kol saatleri

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm DKNY Kol saatleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Mekanik saatim hızlı çalışıyor, ne yapabilirim? Doğrulanmış
Bunun nedeni bir manyetik alana maruz kalma olabilir. Profesyonel bir saat ustası tarafından yapılan manyetik giderme işlemi ile çözülebilir.

Bu faydalıydı (663)
Cihazımdaki pil oksitlenmiş, yine de güvenle kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Evet, cihaz yine de güvenle kullanılabilir. İlk olarak, oksitlenmiş pili çıkarın. Bunu yapmak için asla çıplak ellerinizi kullanmayın. Ardından sirke veya limon suyuna batırılmış pamuklu çubukla pil bölmesini temizleyin. Kurumasını bekleyin ve yeni piller takın.

Bu faydalıydı (653)
AM ve PM ne anlama geliyor? Doğrulanmış
AM, Ante Meridiem anlamına gelir ve zamanın öğleden önce olduğunu gösterir. PM, Post Meridiem'in kısaltmasıdır ve zamanın öğleden sonra geçtiğini gösterir.

Bu faydalıydı (571)
'Kronograf' nedir? Doğrulanmış
Bir 'Kronograf' kelimenin tam anlamıyla bir 'zaman yazarı'dır. Bu terim, günün saatini söyleyen ve aynı zamanda bir kronometre gibi belirli bir zaman dilimini ölçen saatleri ve saatleri tanımlamak için kullanılır.

Bu faydalıydı (519)
GMT nedir? Doğrulanmış
GMT, Greenwich Ortalama Saati anlamına gelir (bazen UTC olarak adlandırılır ve Koordineli Evrensel Saat anlamına gelir). Londra yakınlarındaki Greenwich'ten geçen 0 boylamının zamanıdır.

Bu faydalıydı (350)
Kuvars hareketi nedir? Doğrulanmış
Kuvars mekanizmalı saatler ve saatler bir batarya ile çalıştırılır. Bu, titreşecek kuvars kristallerinden bir elektrik akımı gönderir. Bu titreşimler harekete aktarılır. Titreşimlerin sabit bir frekansı olduğundan, kuvars hareketli saatler ve saatler son derece hassastır.

Bu faydalıydı (350)