Kullanım kılavuzu DKNY NY2765 Soho Kol saati

DKNY NY2765 Soho Kol saati için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 3.81 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak DKNY NY2765 Soho Kol saati hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu DKNY ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Mekanik saatim hızlı çalışıyor, ne yapabilirim? Doğrulanmış
Bunun nedeni bir manyetik alana maruz kalma olabilir. Profesyonel bir saat ustası tarafından yapılan manyetik giderme işlemi ile çözülebilir.

Bu faydalıydı (627)
Cihazımdaki pil oksitlenmiş, yine de güvenle kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Evet, cihaz yine de güvenle kullanılabilir. İlk olarak, oksitlenmiş pili çıkarın. Bunu yapmak için asla çıplak ellerinizi kullanmayın. Ardından sirke veya limon suyuna batırılmış pamuklu çubukla pil bölmesini temizleyin. Kurumasını bekleyin ve yeni piller takın.

Bu faydalıydı (600)
AM ve PM ne anlama geliyor? Doğrulanmış
AM, Ante Meridiem anlamına gelir ve zamanın öğleden önce olduğunu gösterir. PM, Post Meridiem'in kısaltmasıdır ve zamanın öğleden sonra geçtiğini gösterir.

Bu faydalıydı (550)
'Kronograf' nedir? Doğrulanmış
Bir 'Kronograf' kelimenin tam anlamıyla bir 'zaman yazarı'dır. Bu terim, günün saatini söyleyen ve aynı zamanda bir kronometre gibi belirli bir zaman dilimini ölçen saatleri ve saatleri tanımlamak için kullanılır.

Bu faydalıydı (488)
Kuvars hareketi nedir? Doğrulanmış
Kuvars mekanizmalı saatler ve saatler bir batarya ile çalıştırılır. Bu, titreşecek kuvars kristallerinden bir elektrik akımı gönderir. Bu titreşimler harekete aktarılır. Titreşimlerin sabit bir frekansı olduğundan, kuvars hareketli saatler ve saatler son derece hassastır.

Bu faydalıydı (330)
GMT nedir? Doğrulanmış
GMT, Greenwich Ortalama Saati anlamına gelir (bazen UTC olarak adlandırılır ve Koordineli Evrensel Saat anlamına gelir). Londra yakınlarındaki Greenwich'ten geçen 0 boylamının zamanıdır.

Bu faydalıydı (325)

Loading…

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu DKNY NY2765 Soho Kol saati