Kullanım kılavuzu Chubb Omega 1K Kasa

Chubb Omega 1K Kasa’ınız için bir kılavuza mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF kılavuzunu Türkçe olarak ücretsiz olarak görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu ürün şu anda 3 sık sorulan soru, 0 yorum ve 0 oy var. İstediğiniz kılavuz bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

BASS / LL / HD, July 2013 V1.0
Omega
Key Lock
User guide
GB
FR
DE
NL
IT
ES
PT
PL
RU
SE
NO
DK
FI
ID
CN
Quick user guide
Mini-guide de l’utilisateur
Kurzanleitung
Beknopte handleiding
Guida veloce
Guía rápida de usuario
Guia rápido do Utilizador
Krótki podręcznik użytkownika
Краткое руководство пользователя
Snabb bruksanvisning
Hurtigguide
Hurtig brugervejledning
Pikaopas
Panduan cepat untuk pengguna
http://www.chubbsafes.com
17 mm
12 mm
M10
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 0.73 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Chubb Omega 1K Kasa hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Chubb Omega 1K Kasa’den memnun musunuz?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Chubb Omega 1K Kasa hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Chubb Omega 1K Kasa cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Chubb ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Chubb Omega 1K Kasa cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Chubb
Modeli Omega 1K
Kategori Kasalar
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 0.73 MB

Chubb Kasalar için tüm kılavuzlar
Kasalar ile ilgili daha fazla kılavuz

Chubb Omega 1K Kasa hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Elektronik kasamın kilidi açılmıyor, ancak girdiğim kodun doğru olduğundan eminim. Ne yapabilirim? Doğrulanmış

Bu, pil voltajı çok düşük olduğunda meydana gelebilir. Bunun nedeni ucuz veya neredeyse bitmiş piller olabilir. Pilleri değiştirin ve tekrar deneyin. Bu sorunu çözmezse, üreticiye başvurmalısınız.

Bu faydalıydı (1321) Devamını oku

Kasamın şifresini kaybettim, ne yapabilirim? Doğrulanmış

Elektronik kilitli bir kasa durumunda, kasanın hala açılabileceği bir acil durum anahtarı genellikle bulunur. Acil durum anahtarı veya başka bir çözüm mevcut değilse, yardımcı olabilecek uzman şirketler vardır. Bununla birlikte, küçük bir kasa durumunda, bir uzmanın maliyeti yeni bir kasanınkinden daha yüksek olabilir. Bu durumda, son seçenek kasayı kırarak açmaktır.

Bu faydalıydı (618) Devamını oku

Kasamı korumak ne zaman iyi bir fikirdir? Doğrulanmış

Genel olarak 1000 kilogram veya daha az kasaları güvence altına almak iyi bir fikirdir. Bu, bir hırsızın kasanın tamamını çalmasını engeller. Bir sigorta şirketinin bir kasanın güvence altına alınmasını talep etmesi de mümkündür. Her zaman bir uzman tarafından güvenceye alın.

Bu faydalıydı (179) Devamını oku
Kullanım kılavuzu Chubb Omega 1K Kasa

İlgili ürünler

İlgili kategoriler