Kullanım kılavuzu Chubb Sigma 1K Kasa

Chubb Sigma 1K Kasa için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 0.74 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Chubb Sigma 1K Kasa hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Chubb ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Elektronik kasamın kilidi açılmıyor, ancak girdiğim kodun doğru olduğundan eminim. Ne yapabilirim? Doğrulanmış
Bu, pil voltajı çok düşük olduğunda meydana gelebilir. Bunun nedeni ucuz veya neredeyse bitmiş piller olabilir. Pilleri değiştirin ve tekrar deneyin. Bu sorunu çözmezse, üreticiye başvurmalısınız.

Bu faydalıydı (1120)
Kasamın şifresini kaybettim, ne yapabilirim? Doğrulanmış
Elektronik kilitli bir kasa durumunda, kasanın hala açılabileceği bir acil durum anahtarı genellikle bulunur. Acil durum anahtarı veya başka bir çözüm mevcut değilse, yardımcı olabilecek uzman şirketler vardır. Bununla birlikte, küçük bir kasa durumunda, bir uzmanın maliyeti yeni bir kasanınkinden daha yüksek olabilir. Bu durumda, son seçenek kasayı kırarak açmaktır.

Bu faydalıydı (486)
Kasamı korumak ne zaman iyi bir fikirdir? Doğrulanmış
Genel olarak 1000 kilogram veya daha az kasaları güvence altına almak iyi bir fikirdir. Bu, bir hırsızın kasanın tamamını çalmasını engeller. Bir sigorta şirketinin bir kasanın güvence altına alınmasını talep etmesi de mümkündür. Her zaman bir uzman tarafından güvenceye alın.

Bu faydalıydı (143)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu Chubb Sigma 1K Kasa