Kondisyon bisikletleri için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Kondisyon bisikletleri markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Egzersiz bisikletim pedal çevirirken tıkırtı sesi çıkarıyor, bununla ilgili ne yapabilirim? Doğrulanmış

Çoğu durumda sesler pedallardan kaynaklanır. Bunları alıp tekrar düzgün bir şekilde monte ederek çözülebilir. Kasanın içinde hareketli parçalarla temas eden gevşek bir kablo olması da mümkündür. Muhafazayı çıkarın ve kabloyu doğru konuma takın veya hareketli parçalarla temas etmemesini sağlayın.

Bu faydalıydı (1085) Devamını oku

Bir egzersiz bisikleti kullanırken hangi kaslar çalıştırılır? Doğrulanmış

Bir egzersiz bisikletini doğru bir şekilde kullandığınızda, karın, kalça ve bacak kaslarını çalıştırırsınız.

Bu faydalıydı (687) Devamını oku

Ortalama bir yetişkinin ne kadar egzersize ihtiyacı vardır? Doğrulanmış

Bir yetişkin olarak haftada en az 2,5 saat orta yoğunlukta egzersiz yapmak iyi bir fikirdir. İdeal olarak bu birkaç güne yayılır.

Bu faydalıydı (21) Devamını oku

Egzersiz sırasında maksimum kalp atış hızı nedir? Doğrulanmış

Genel olarak 220 kalp atış hızını alıp yaşınızı çıkarabilirsiniz. Yani 48 yaşındaki bir kişinin maksimum kalp atış hızı 220 eksi 48 eşittir 172 olacaktır. Kişisel durumunuzdan emin değilseniz mutlaka doktorunuza danışın.

Bu faydalıydı (21) Devamını oku