Kullanım kılavuzu Bluelight HM-2540 Kondisyon bisiklet

Bluelight HM-2540 Kondisyon bisiklet için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 1.77 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bluelight HM-2540 Kondisyon bisiklet hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Bluelight ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Egzersiz bisikletim pedal çevirirken tıkırtı sesi çıkarıyor, bununla ilgili ne yapabilirim? Doğrulanmış
Çoğu durumda sesler pedallardan kaynaklanır. Bunları alıp tekrar düzgün bir şekilde monte ederek çözülebilir. Kasanın içinde hareketli parçalarla temas eden gevşek bir kablo olması da mümkündür. Muhafazayı çıkarın ve kabloyu doğru konuma takın veya hareketli parçalarla temas etmemesini sağlayın.

Bu faydalıydı (1026)
Bir egzersiz bisikleti kullanırken hangi kaslar çalıştırılır? Doğrulanmış
Bir egzersiz bisikletini doğru bir şekilde kullandığınızda, karın, kalça ve bacak kaslarını çalıştırırsınız.

Bu faydalıydı (626)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

ERHAN 01-02-2022
Bluelight HM-2540 Kondisyon bisikletinden memnunum fakat bir sorun yaşıyorum. 1-8 zorluk derecesini 1 e getirmeme rağmen çevirilmeyecek kadar sert çevirirken zorlanıyorum acaba zorluk derecesinin başka bir ayarı var mı ? 1 . kademede çok rahat çevrilmesi gerekmez mi?

cevapla | Bu faydalıydı (0)
Ufuk 23-06-2023
Merhaba bakim yapilmasi lazimmidir acaba

cevapla | Bu faydalıydı (0)
Kullanım kılavuzu Bluelight HM-2540 Kondisyon bisiklet