Kullanım kılavuzu Bosch AXT Rapid 180 Bahçe öğütücüsü

Bosch AXT Rapid 180 Bahçe öğütücüsü için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 2.55 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch AXT Rapid 180 Bahçe öğütücüsü hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bosch AXT Rapid 180 Bahçe öğütücüsü’den memnun musunuz?
Evet Hayır
100%
0%
3 oylar

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Bosch AXT Rapid 180 Bahçe öğütücüsü cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Bosch ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Bosch AXT Rapid 180 Bahçe öğütücüsü cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Bosch
Modeli AXT Rapid 180
Kategori Bahçe öğütücüleri
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 2.55 MB

Bosch Bahçe öğütücüleri için tüm kılavuzlar
Bahçe öğütücüleri ile ilgili daha fazla kılavuz

Bosch AXT Rapid 180 Bahçe öğütücüsü hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bahçe öğütücü kullanırken işitme koruması takmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet yapmalısın. Bir bahçe öğütücünün ürettiği gürültü miktarı markalara ve modellere göre değişiklik gösterse de, yüksek sese uzun süre maruz kalmak kalıcı işitme hasarına neden olabilir. Bu nedenle işitme koruması takmak iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (239) Devamını oku

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Bosch AXT Rapid 180 Bahçe öğütücüsü hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Nathaniel James Small 16-03-2020
Yeşil mikro şalter üzerinde manuel olarak çalıştığı için beyaz plastik bir koldan temas etmiyormuş gibi görünen motoru çalıştıran şalterde sorun yaşıyorum.

cevapla | Bu faydalıydı (4)(Google tarafından çevrildi)
Keith Turner 13-04-2020
Ben de aynı problem var, hasarlı görünmüyor ama çok disket ve düğmeyi çok fazla çalıştırmıyor 'kayıp' kırmızı hareket ettirin ve döndürün sadece yeşili çalıştırmak için beyaz kola basmıyor şalter kırmızı üniteyi çok aşağı iter ve küçük mikro şalteri kaçırır. Tüm kurulum bitti ama bariz bir sebep yok!

Bu faydalıydı (2)(Google tarafından çevrildi)
Kullanım kılavuzu Bosch AXT Rapid 180 Bahçe öğütücüsü