Kullanım kılavuzu Bosch AXT 2500 HP Bahçe öğütücüsü

Bosch AXT 2500 HP Bahçe öğütücüsü için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 1.5 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch AXT 2500 HP Bahçe öğütücüsü hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bosch AXT 2500 HP Bahçe öğütücüsü’den memnun musunuz?
Evet Hayır
90%
10%
30 oylar

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Bosch AXT 2500 HP Bahçe öğütücüsü cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Bosch ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Bosch AXT 2500 HP Bahçe öğütücüsü cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Bosch
Modeli AXT 2500 HP
Kategori Bahçe öğütücüleri
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 1.5 MB

Bosch Bahçe öğütücüleri için tüm kılavuzlar
Bahçe öğütücüleri ile ilgili daha fazla kılavuz

Bosch AXT 2500 HP Bahçe öğütücüsü hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bahçe öğütücü kullanırken işitme koruması takmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet yapmalısın. Bir bahçe öğütücünün ürettiği gürültü miktarı markalara ve modellere göre değişiklik gösterse de, yüksek sese uzun süre maruz kalmak kalıcı işitme hasarına neden olabilir. Bu nedenle işitme koruması takmak iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (239) Devamını oku

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Bosch AXT 2500 HP Bahçe öğütücüsü hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Javier Sesma 17-12-2021
Bosch AXT 2500 Bahçe Parçalayıcı üzerindeki sigorta nerede ve nasıl değiştirilir?

cevapla | Bu faydalıydı (13)(Google tarafından çevrildi)
Hubert ,GUILHEM-DUCLEON 08-11-2020
Birkaç yıldır çok memnunum, ilk defa yıkıldım. Açık olmadığı sürece iyi başlamadığı için el kitabımı ve elektrik şemasını arıyorum. Bir güvenliğin beni engelleyip engellemediğini bilmeme yardım ettiğiniz için teşekkür ederim. Saygılarımızla

cevapla | Bu faydalıydı (1)(Google tarafından çevrildi)
pauli syrenius 14-05-2021
bunun için yedek bıçak parçaları alabilir miyim

cevapla | Bu faydalıydı (1)(Google tarafından çevrildi)
Craig FEARING 12-08-2022
Önceki yorumumda yerim tükendi, ancak bu makineyle işitme korumasını düşünmenin saçma olduğunu söylemek istedim. İnanılmaz sessiz. Yatak odanızda çalıştırabilir ve eşinizi uyandıramazsınız.

cevapla | Bu faydalıydı (1)(Google tarafından çevrildi)
urban 17-07-2021
merhaba, parçalayıcı plakasına ihtiyacım var, nereden alabilirim. Teşekkürler

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Google tarafından çevrildi)
Craig FEARING 12-08-2022
Çalışırken gerçekten güzel olan, ancak kolayca tıkanan ve geri yüklenmesi korkunç olan bir Bosch "tirbuşon" öğütücüm vardı. Bir arkadaşım beni AXT'ye yönlendirdi ve o zamandan beri bu konuda son derece hevesliyim! Bu harika bir makine! Bugün, 15 yıldan fazla bir süredir her türlü şeyi (çoğunlukla zeytin ağacı dallarını) öğütmekten sonra, öğütmekte olduğum süsen koleksiyonuna dönüşen küçük bir kayayı kaçırdım ve şok baskı plakası için çok fazlaydı. serseri!!

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Google tarafından çevrildi)
Kullanım kılavuzu Bosch AXT 2500 HP Bahçe öğütücüsü