Kullanım kılavuzu Bosch AXT Rapid 2200 Bahçe öğütücüsü

Bosch AXT Rapid 2200 Bahçe öğütücüsü için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 4.14 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch AXT Rapid 2200 Bahçe öğütücüsü hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bosch AXT Rapid 2200 Bahçe öğütücüsü’den memnun musunuz?
Evet Hayır
38%
62%
50 oylar

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Bosch AXT Rapid 2200 Bahçe öğütücüsü cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Bosch ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Bosch AXT Rapid 2200 Bahçe öğütücüsü cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Bosch
Modeli AXT Rapid 2200
Kategori Bahçe öğütücüleri
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 4.14 MB

Bosch Bahçe öğütücüleri için tüm kılavuzlar
Bahçe öğütücüleri ile ilgili daha fazla kılavuz

Bosch AXT Rapid 2200 Bahçe öğütücüsü hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bahçe öğütücü kullanırken işitme koruması takmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet yapmalısın. Bir bahçe öğütücünün ürettiği gürültü miktarı markalara ve modellere göre değişiklik gösterse de, yüksek sese uzun süre maruz kalmak kalıcı işitme hasarına neden olabilir. Bu nedenle işitme koruması takmak iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (239) Devamını oku

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Bosch AXT Rapid 2200 Bahçe öğütücüsü hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

NormanP 17-07-2019
Öğütücüm son 3 yıldır iyi çalışıyor ama şimdi açtığımda 2-3 saniye sonra yük olmasa bile tekrar kapanıyor. Bilmediğim bir yerde bir kesme anahtarı mı var?

cevapla | Bu faydalıydı (49)(Google tarafından çevrildi)
Alan Hurley 27-04-2020
Benimki de aynısını yapıyor, bir çözüm buldunuz mu?

Bu faydalıydı (11)(Google tarafından çevrildi)
Rocheron Claire 17-08-2019
Üründen çok memnunum, birkaç yıldır bende, sadece bıçağı tutan iç diş aşınmış, parçalayıcıyı atmak yerine tamir edilmesini istiyorum. Kim bu tür bir ürünü yenisi kadar pahalıya mal olmadan onarır?

cevapla | Bu faydalıydı (7)(Google tarafından çevrildi)
Giorgio Anselmo 01-07-2021
Öğütücü bir süre hareketsiz kaldıktan sonra, dolayısıyla soğuk bir motorla çalıştığında, hemen hızlanır ve ardından otomatik olarak kapanır. Arızanın nedenini ve gerekirse ilgili yedek parçayı satın alarak sorunu çözmenin ekonomik imkanı olup olmadığını sordum. Teşekkürler

cevapla | Bu faydalıydı (5)(Google tarafından çevrildi)
Uwe Ruge 07-08-2021
ÜRÜN Bosch AXT Rapid 2200 TAVSİYE EDİLMEMEKTEDİR: Doğru kablo ve güç bağlantısına rağmen başlamıyor Kılavuz anlaşılmaz olmaktan öte, çünkü hiçbir şey açıklanmadı. Cihazın teslimatı eksik. Sadece daha sonra satın alınabilir LINES, CİHAZI BAŞLATMAYA çalışıyor, ancak başarısız oluyor.

cevapla | Bu faydalıydı (4)(Google tarafından çevrildi)
Jim Saunders 05-04-2020
Umutsuzca güvenilmez, bu parçalayıcı. Benimkini iki kez garanti kapsamında değiştirdim çünkü kendi kendine kapanmaya devam etti (Norman P'ye göre) ve şimdi üçüncüsü bunu yapmaya başladı, Ama şimdi garantim bitti. Bir tane satın almayın!

cevapla | Bu faydalıydı (3)(Google tarafından çevrildi)
Alan Hurley 27-04-2020
Benimki de aynısını yapıyor, bir çözüm buldunuz mu?

Bu faydalıydı (1)(Google tarafından çevrildi)
jp mantel 01-04-2019
kontrol parçasını değiştir

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Google tarafından çevrildi)
Janet 22-06-2019
2200 parçalayıcımı ilk kez kullandım, çiçeklerin ölü başlıklarını kestikten sonra tüm yeşil atıklarımı parçalamasını istedim, çiçek saplarını parçalamadığını, sadece 6 inçlik parçalar halinde kestiğini fark ettim. Tıkandığı için ön tarafı çıkarmak zorunda kaldım ve bıçakların çok kötü hasarlı olduğunu fark ettim Sadece yarım düzine acı bakla doğradım kesinlikle bu normal değil yeni bir makine olması gerekiyordu ne kadar dayanır

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Google tarafından çevrildi)
Marie-Pierre 25-03-2022
Cihaz 3/4 saat sonra kapanıyor ve başlamıyor. 2 kez zaten onarımda. Talimat yok ... Çatlıyorum!

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Google tarafından çevrildi)
Barny Heywood 01-08-2022
Birkaç ay önce AXT Rapid 2200'ü satın aldım. Bugünkü ikinci kullanımında çalışıyor ancak kesiciden malzeme çekmiyor. Her dal veya dalın içeri itilmesi ve basılı tutulması gerekir ve parçalanması sonsuza kadar sürer. Bu durumdan hiç memnun değil..

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Google tarafından çevrildi)
Kullanım kılavuzu Bosch AXT Rapid 2200 Bahçe öğütücüsü