Eliptik bisikletleri için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Eliptik bisikletleri markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Önde veya arkada volanlı bir cross trainer arasındaki fark nedir? Doğrulanmış

Arkada volanı olan çapraz eğitmenler genellikle daha küçüktür. Bu çapraz eğitmenlerde genellikle daha küçük adımlar da atabilirsiniz. Volan önde olduğunda, cross trainer genellikle daha büyüktür ve daha büyük adımlar atmanıza izin verir.

Bu faydalıydı (247) Devamını oku

Cross trainer kullanırken hangi kaslar çalıştırılır? Doğrulanmış

Bir cross trainer'ı doğru kullandığınızda neredeyse tüm kasları çalıştırırsınız. Egzersiz sırasında sırt, omuz, kol, karın, kalça ve bacak kaslarını kullanırsınız.

Bu faydalıydı (230) Devamını oku

Cross trainer kullanmak dizlerim için stresli mi? Doğrulanmış

Hayır. Egzersiz sırasında ayaklarınız pedallarda kalır ve yumuşak hareketler yaparsınız. Bu, örneğin koşmada olduğu gibi dizlere hiçbir kuvvet uygulanmadığı anlamına gelir.

Bu faydalıydı (201) Devamını oku

Ortalama bir yetişkinin ne kadar egzersize ihtiyacı vardır? Doğrulanmış

Bir yetişkin olarak haftada en az 2,5 saat orta yoğunlukta egzersiz yapmak iyi bir fikirdir. İdeal olarak bu birkaç güne yayılır.

Bu faydalıydı (43) Devamını oku

Egzersiz sırasında maksimum kalp atış hızı nedir? Doğrulanmış

Genel olarak 220 kalp atış hızını alıp yaşınızı çıkarabilirsiniz. Yani 48 yaşındaki bir kişinin maksimum kalp atış hızı 220 eksi 48 eşittir 172 olacaktır. Kişisel durumunuzdan emin değilseniz mutlaka doktorunuza danışın.

Bu faydalıydı (23) Devamını oku