Kullanım kılavuzu Bluelight ORB2100 Eliptik bisiklet

Bluelight ORB2100 Eliptik bisiklet için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 2.31 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bluelight ORB2100 Eliptik bisiklet hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Bluelight ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Önde veya arkada volanlı bir cross trainer arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Arkada volanı olan çapraz eğitmenler genellikle daha küçüktür. Bu çapraz eğitmenlerde genellikle daha küçük adımlar da atabilirsiniz. Volan önde olduğunda, cross trainer genellikle daha büyüktür ve daha büyük adımlar atmanıza izin verir.

Bu faydalıydı (142)
Cross trainer kullanırken hangi kaslar çalıştırılır? Doğrulanmış
Bir cross trainer'ı doğru kullandığınızda neredeyse tüm kasları çalıştırırsınız. Egzersiz sırasında sırt, omuz, kol, karın, kalça ve bacak kaslarını kullanırsınız.

Bu faydalıydı (134)
Cross trainer kullanmak dizlerim için stresli mi? Doğrulanmış
Hayır. Egzersiz sırasında ayaklarınız pedallarda kalır ve yumuşak hareketler yaparsınız. Bu, örneğin koşmada olduğu gibi dizlere hiçbir kuvvet uygulanmadığı anlamına gelir.

Bu faydalıydı (106)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu Bluelight ORB2100 Eliptik bisiklet